Problem z neostrada. Jaki modem kupić?

Mam taki problem… neostrada bardzo często mi się rozłącza,dzwoniłem tam do nich na linie i mi mówili co mam zrobić żeby się nie wyłączała zrobiłem wszystko i nic… gdy dzwonie znowu mówią to samo gdy się dowiadują ze już wszystko zrobiłem mówią ze nic więcej nie da się zrobić i ze nie powinno się rozłączać. Ja myślę ze to winna modemu sagem fast 800 (oni zaprzeczają) i mam zamiar kupić sobie jakiś nowy,dobry modem do 150zl jeśli ktoś się na nich zna to proszę o polecenie jakiś z góry dzięki!!(mam neostrade 1mb)

Ja myślę o zakupie tego modemu http://allegro.pl/item389786828_nowosc_ … gw_2l.html

Modem tutaj nie ma znaczenia. W Twoim wypadku jest to wina linii, komputera bądź sterowników do modemu. Mój kolega przerabia to samo i też ma… Neostade.

To może być wina modemu, też mi rozłączało neo na sagemie fast 800 kilka razy w ciągu dnia. Dopiero, gdy neo pracuje na speedtouch mam spokój

Miałem to samo na modemie Sagem 800.Wymieniłem na D-Link DSL-200 /na USB/.Problem zniknął.

amdzio1993 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Na forum używamy polskich znaków (ą, ż, ę, ó, itp.), w związku z tym proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba.

Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

Za 150 zł kupisz router na którym Neo śmiga 2 razy szybciej niż na modemie.

fajnie jak by naprawdę tak było, chodzi stabilnie ale nie szybciej.

amdzio1993 , Na speedtouch’u nie rozłączyło mi się połączenie ani razu,

Poczytaj tutaj to sposób na zmniejszenie ilości rozlączeń http://www.pomoc.x.pl/modules.php?15&wy … a+internet . Jeżeli to nie pomoże możesz spróbowac tego http://www.programs.pl/program,645.html sam tego używam i nie narzekam :slight_smile:

#UP

siema wtym poradniku ejst napdsiane cos o patchach wiesz cos moze o nicvh bo ja sam nei moge znalesc i czy po skonfigurowaniu polaczenia juz nigdy ci sie eni rozlacza?dla mnie jest wazne zeby nigdy sie nie rozlaczalo poniewaz wymaga to moja praca czy aby napewno nigdy sie eni rozlacza?prosze o szczera odpowiedz

ehhh… czyli nic mi to nie da mi nawet na 1 sekunde w nieodpowiednim czasie wszystko posuje czyli zmiana modemu albo cos nic nie da tak? chodzi o to ze ja gram w rozne gry typu tibia i gdy rozlaczy mi sie w zlym momencie nawet na 1 sekunde to jest jedna wielka ■■■■…czyli za duzo mi to nie pomaga ;//

ekhmm No więc jak tam w tych miejscach co ci mówili poodłanczasz oszczędnosć baterii i zainstalujesz autoconnecta no to kilka sekund od rozłączenia cię polączy ponownie także nawet nie zauważysz . Ja mam speedtoucha 330 1mb/s a tak teraz nie potrafie ci powiedzieć ile razy i jak często mi się rozłancza bo tak szybko mnie łączy ponownie i wina nie stoi tutaj po stronie modemu też mi się kiedyś rozłanczala po 10 razy dziennie a teraz gdzieś 1 na 3 dni albo i dlużej zreszta moj kuzyn ma modem Sagem iles tam i nie narzeka jak chcesz to go sie spytam jak se skonfigurował lącze .Ale zapewne jak zrobisz tam tak jak jest napisane to poinno dzialac co najwyzej mozesz sie nieraz niemoc polaczyc przez 10 minut maksimum i bedzie ci wtedy pisalo ze brak sygnalu odbierania itp. A jak nie bedziesz mogl zainstalowac tego autoconnecta to probuj do skutku bo sie oplaca .PS co najyzej pomogloby wtedy zmiana dystrybutora a nie modemu .

Pozdrawiam TOP15