Problem z neostradą, migająca dioda, przerywanie połączeń

witam, włączam komputer, wszystkie diody się świecą, ogólnie wszystko działa, po kilkunastu minutach a nawet do godziny podziała i się rozłącza, albo miga dioda adsl i wyskakuje głównie błąd 680, albo po prostu net nie działa, strony są offline itd. ale wtedy żadna z diod nie miga, palą się prawidłowo na zielono, mój modem to speedtouch thomson 330, nie wiem czy to ma coś do rzeczy, ale podpisałem już jakiś czas temu nową umowę i mają mi zwiększyć prędkość( na razie zmienili tylko prędkość w stanie sieci: połączenia, właściwa prędkość jest jeszcze ‘stara’), dzięki za pomoc!

też miałem takie problemy zadzwoń do neostrady oni Ci pomogą będą mówić krok po kroku co naciskać :slight_smile: pozdrawiam :smiley:

Łączysz się przez aplikacje dostępową? Jeśli tak to odinstaluj i ręcznie skonfiguruj połączenie. Instrukcja.

Przeskanuj komputer za pomocą Dr.Web Curelt (włącz od razu skanowanie pełne).

nie, nie instalowałem tego ich programu, sam sobie skonfigurowałem połączenie, i jeszcze jedno: kiedy nie mam neta i odłączę kabel, który idzie od modemu do gniazdka tel. i zrestartuje kompa, to net działa, ale tak jak już pisałem góra do godziny

Dużo razy wina leży po stronie urządzeń od neostrady polecił bym ci zanieść sprzęt żeby wymienili na nowy modem .

Pewnie na linii jakiś klin się robi.

Dzwoń pod ich numer i mów co się dzieje bo być może monterzy źle wykonali swoją pracę podłączając Ci internet.

też miałem takie problemy i na Windows XP pomógł mi program WWDC który zamyka porty robakom które “klinują linie”

http://www.dobreprogramy.pl/Windows-Wor … 11744.html

poczytaj o tym programie i ściągnij jak uruchomisz program klikaj na przyciski które są koloru czerwonego i żółtego zgadzaj się na wszystko o co pyta PC uruchomi się ponownie i nie powinno być już tego problemu. jeśli ta szybka instrukcja obsługi nie jest dla Ciebie jasna napisz o opisze to dokładniej.

i napisz czy pomogło

adam000 , Zmień tytuł, by był związany z problemem, korzystając z przycisku EDYTUJ.

Zapoznaj się TYMI informacjami.

niestety wwdc nie pomógł :frowning:

Dzwoniłeś do nich?

http://support.microsoft.com/kb/326681/pl

spróbuj tego .

Jeśli nie da rady dzwon do nich od tego są jak dawno nie było robionego formatu C: może się nad tym zastanów.

jak wywali Ci błąd spróbuj jeszcze wpisać 212.77.100.101 (powinna otworzyć się strona wp) do przeglądarki może masz z dns coś walnięte

gdy się otworzy napisz. powiemy Ci co robić .