Problem z neostradą po formacie

Witam ma problem z neostradą. Zainstalowałem Windowsa XP. Następnie neostradę i działała, ale po kilku dniach wyskoczył mi błąd, że windows nie ma zainstalowanych kilku plików (neostrada i tak działa, ale ten komunikat często się pokazywał, denerwował mnie :oops: ) . Więc postanowiłem znów zainstalować Windowsa XP (tego samego co przed tem) wszystko przebiegło poprawnie. Gdy instaluje neostradę i każe podłączyć mi modem. Podłaczam go, ale nie ma żadnej reakcji diody się nie świecą zero reakcji, port USB napewno działa bo drukarka na nim działa, a modem też działa bo na innym komputerze działa.

Z sterownikow znajdujacych sie na płycie zainstaluj tylko modem SpeedTouch. Oczywiscie przy podlaczonym caly czas modemie do USB. Zobacz czy w ogole mozliwe jest zainstalowanie urzadzenia. Jak sie uda a mimo to nie beda diody migaly to sprawdz jak zachowuje sie ikonka SpeedTouch…

mateusz12240 , napisz jaki masz modem. Zainstaluj tylko same sterowniki i skonfiguruj połączenie ręcznie.

Udało się zainstalować, ale diody nie mrugają, a ikona speedtouch świeci się na czerwono

Możliwe że modem został uszkodzony.

Kolega z osiedla miał podobnie i modem się zjarał

skoro na innym komputerze działa to raczej nie jest uszkodzony…

A linia telefoniczna jest dobrze podlaczona? Nie ma zadnego konfliktu?

Modem mam ZXDSL 852, a linia telefoniczna jest napewno dobrze podłączona. Spróbuje zainstalować same sterowniki i skonfigurować ręcznie może się uda

mateusz12240 , spróbuj z tymi sterami :arrow:

http://www.tp.pl/b/binaries/PL/357285/Z … 860238.exe

Jesli masz zainstalowane cos z neostrady to wszystko odinstaluj! Wejdz do panelu sterowania w ikone dodaj i usun progr. wejdz na plyte i poszukaj pliku setup od modemu. zainstaluj i jak wszysko bedzie gralo wejdz do panelu ster. Polaczenia sieciowe i tam powinna byc ikona od modemu. Klikni ja i wpisz nazwe uzytkownika i haslo. Polacz i interek chodzi!

Udało się zainstalowałem te sterowniki http://www.tp.pl/b/binaries/PL/357285/Z … 860238.exe dzięki wielkie za pomoc