Problem z Neostradą TP

Witam,mam poważny problem ale dopiero dzisiaj chciałbym sie dowiedzieć co jest przyczyną i jak ją rozwiązać…Rok temu w salonie Orange kupiłem Neostrade TP z prędkością 1mb/s oraz modemem ZXDSL 852…od momentu zainstalowania przy połączeniu posiadam następujący błąd.Otóż dosyć często nie mogę połączyć sie za pierwszym razem :frowning: Wyskakuje mi błąd 721.Czyli “komputer zdalny nie odpowiedział,w celu uzyskania dalszej pomocy kliknij przycisk Więcej Informacji lub wyszukaj wyświetlony numer błędu w pomocy i obsłudze technicznej”. Chciałbym jeszcze dodać że kolejną dziwną rzeczą jest to iż po uruchomieniu ponownie komputera już łączy sie dobrze.Już mnie nudzą te restarty…Próbowałem wszystkiego,reinstalacje neo,tworzenie nowych połączeń,ustawianie jakiś tam protokołów i nic… Bardzo prosze o pomoc jeśli mieliście coś takiego bo już nie wiem co robić.z góry bardzo dziękuje :slight_smile:

Może utwórz normalnie połączenie, a nie za pomocą “super pomocnego programu neo”.

To oprogramowanie wiele razy sprawia problemy użytkownikom i aby zawadza na pasku startu :stuck_out_tongue:

ehh też to robiłem i nadal to samo :expressionless: często powtarza sie błąd 721 jak już wcześniej mówiłem,dopiero po restarcie sie łącze bujnie :expressionless:

Ja miałem taki problem to na 19 dni mi odłączyli internet a 30 podłączli żebym umowy nie mógł zerwać

Pioter233 ale zadzwoniłeś gdzieś? co mówili? wymienili coś czy jak… bo musze koniecznie ich poinformować

zreinstaluj system…

może to dziwne ale ja też tak miałem. zadzwoniłem do faceta w biurze obsługi klijenta i mi powiedział żebym zreinstalował system. nie wierzyłem mu trochę ale zreinstalowałem i… zadziałało :slight_smile:

Tak dzwoniłem z 15 razy , a mała pomyłka w poście , na 29 dni mi odłączyli a podłączyli mi 327 kb zamiast 1 mb.

jest wiele możliwości co do 721

Od roku,od tąd jak kupiłem neo miałem 3 formaty i nic :? dzwoniłem z komórki na 0 800 102 102 i mówi mi że nie ma takiego nr… to pod jakim nr jest ich tel od porad? czy trzeba dzwonić z domowego?aha i jeszcze jedno,jeśli umowe podpisałem na 3 lata to moge ją teraz zerwać bez żadnej kary? bo w końcu to oni nawalili

Też mam problem z błędem 721 (orange freedom 512) ale u mnie sytuacja wygląda troszkę inaczej. Jeżeli komputer jest cały czas “pod prądem” to wszystko działa OK, natomiast gdy odłączę komputer od prądu lub jest chwilowa przerwa w dostawie (co w mojej miejscowości zdarza się dość często) wówczas po uruchomieniu kompa i przy próbie połączenia wyskakuje błąd 721. Muszę wtedy na chwilę odłączyć modem (ZTE ZXDSL 852) od komputera i po ponownym podłączeniu łączy się już normalnie. Gdzie leży problem: komputer, modem od orange czy coś z linią?

Cyba91 , zadzwoń z domowego. Tam powinieneś się połączyć.