Problem z: Neostrada w XP i siecią z milenium

Mam :frowning: problem z XP i z siecia domowa. Neo dziala na komp kt ma milenium - rozłacza ja po jakims czasie ale chodzi. Na 2 komp mam XP home i tu sie zaczynają schody … nie dziala przegladarka internetowa, po właczeniu neo i przegladaniu sieci - nie otwiera zadnej strony. Jest komunikat ze strona nie moze być wyswietlona … i co dziwne pojawia sie przez chwile blad C/: Windowus/system32/ahs… cos tam. Nie wiem czy to wina nod32 kt moze usunoł czesc przegladarki. Czy moze poprostu cos jest nie teges w tym co robie- przeinstalowywałam komp- wiec nie powiennien miec wirusów, był czyściutki. I jeszcze jedna sprawa polaczyłam te dwa komp w siec domowa i milenium widac na XP a na milenium nie mam dostepu do XP.

Ps. 1 - a kodeki zainstalowałam - jesli chodzi o XP i wejcie do neo.:slight_smile:

Ps. 2 - czasami widac strone neo- ale instaluja mi sie jakies Games na pulpicie - 3 stronki. Oczywiscie wejsc tam nie mozna.

Ps. 3 myslałam o jakimś db programie anty- wir ale posiadam tylko taki kt aktualizuje sie po tym jak sie połaczy ze swoim serwerem. Może znacie jakiś kt. mozna sciągnąć i posiadał by w swojej bazie danych jakies nowsze wersjie wirusów i trojanow.

Pozdrawiam i licze na pomoc. Zmiłujcie sie nade mna.

[**b]**Prosze o pomoc!!

Przeinstalowanie systemu nie gwarantuje usunięcia wirusów !!

Zformatowałam caly twardy dysk - zmieniłam liczbe partycji i wielkosc - był czysty jak łaz. Niestety na tym komp. mam wszystko - Ksiegowosc + kadry, Zus-y. Dwoch firm. Połaczenie z int jest tu priorytetem. Nie chce mi sie bawić znowu z wprowadzaniem wszystkich programow ksiegowych, platników, i ich archiwum. Straciłam na to ponad tydzien. Sprawdze to placzenie sieciówki w poniedzialek - ale co za ciort tam siedzi. Pracuje na 8 komp i zadnym nie mam takich problemow jak tam. W domu mam neo i 98 - zadnych komplikacji. Czy możliwe że wchodzi mi jakis robak zaraz po zainstalowaniu i wejsciu do neo?

Złączono Posta : 21.06.04

Tak własnie robiłam neo do XP a potem siec i milenium. drukarke tez tak chciałam zainstalowac - jednak w milenium mam brak dostepu do XP. poskanuje sobie jeszcze … Zobacze

Złączono Posta : 21.06.04

siec widac kom dwa w sieci - tylko brak dostepu do XP przez milenium

Złączono Posta : 21.06.04

Widze ze nie ma chetnych … nic jutro przeinstalowuje na win98

POZDRAWIAM