Problem z neostradą

Od 2 miesięcy mój internet działa jakoś strasznie dziwnie. Od pon - pt tak po 16 a w weekendy już od 13 ( wtedy kiedy dużo ludzi korzysta z neostrady ??) transfer strasznie spada. Nie wiem co się dzieje. Wirusów nie mam ani nic co w takim stopniu obciążałoby łącze. Poza tym mam sieć i na drugim kompie internet w tych godzinach chodzi tak samo. Wina routera to też nie jest gdyż sprawdzałem na “sagemie” od neo. Na dodatek sprawdzane było jeszcze na laptopie i net działał tak samo. Co ja mam poradzić?:stuck_out_tongue: Proszę o pomoc.

Pozdro

dam ci rade;] zadzwon do neostrady. wież mi tez mam neostrade , o oni robia rzeczy nie stworzone.

Hah. Dzwoniłem wczoraj. Przez 20 min się powstrzymywałem aby nie zapytać “A po co??”. Ten z którym rozmawiałem polecił mi odinstalować wszystko i pingować http://www.onet.pl :smiley: Cosik mu poza tym nie szło bo co chwilkę przerywał rozmowę tekstem “proszę poczekać” i znikał na parę minut. Mam już ich dość z deka :stuck_out_tongue: Jakieś inne rady?

Pozdro

Niestety, jedyna skuteczna metoda to wydzwanianie do tepsy, aż do zwycięstwa. :mrgreen:

No kurcze. Liczyłem na coś innego. No nic… będę próbował aż “do zwycięstwa”. Dzięki i pozdro ;]