Problem z neostradą!

Witam

Mam problem z neostradą po formacie kompa chciałem zainstalowac modem neostrady ale zgubiłem płytke i pożyczyłem od kolegi po zainstalowaniu modemu uruchamiam ponownie kompa i wyskakuje błąd softwere avaible i nie wiem czy to nie przyczyna tego ze nie mam tej swojej płyty pomóżcie??

Jaki masz ten modem? Sterownik właściwy zainstalowałeś?

To jest modem Sagem Fast 800 a instalowałem stery z tej pozyczonej płytki i tak jakby sie wszystko zaintalowało dobrze dopiero po ponownym uruchomienou kompa wtedy co trzeba sie rejstrowac w neo wysakuje ten błąd

nie to raczej nie to … chyba ze macie inne modemy lub zaistalowałes inne oprogramowanie niż wymaga tego Twój modem. przececież do kazdego zestawu nie dadzą innej płytki.

Ale wracając do problemu ja polecił bym zrobić cos takiego:

  1. Odinstalować całkowicie neo i wszsytkie jej komponenty i uruchomić ponownie komputer

  2. poszukaj oprogramowania dla swojego modemu na cd ( u mnie to jest : NeostradaTP\Drivers\SpeedTouch200 program nazywa sie SPEEDTOUCH USB SOFTWARE - u mnie.

  3. skonfiguruj połączenie ręcznie ( utwórz nowe połączenie-> połącz i zinternetem -> konfiguruj ręcznie -> połącz uzywając modemu-> następnie wpiszesz nazwę usługodawcy to juz dowolnie->numer telefonu to “gwiazdka” “*”-> dalej musisz wpisać nazwe uzytkownika i hasło znane tylko Tobie , następnie klikasz dalej i to juz koniec konfiguracji

  4. Połączeni uzyskujesz poprzez Start -> połacz z… i wybierasz nazwe Twojego połączenia.

Powinno działać… ja zawsze w ten sposób konfiguruje połączenie z neostradą . Jesli bedziesz chciał żeby łączyła Ci sie automatycznie przy starcie systemu używaj programu AutoConnect

Pozdrawiam

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=91864

Jaki masz dokładnie modem ? Sprawdź na modemie oznaczenia (SAGEM F@st 800 …) , stery od E2T nie są w pełni kompatybilne z E4. Dobre sterowniki do Sagema są tutaj.

Ten modem to model E3T jakie do niego stery ??

Z mojego linku powyżej stery w wersji 4.0.5. A tak przy okazji… masz najgorszą wersję Sagema800 :slight_smile:

Macie może linka ze sterownikami mojego modemu Sagem Fast 800 na Viste??

boski_pablo , > http://www.tp.pl/b/binaries/PL/357861/s … 450320.exe