Problem z neostradą

Witam otóż od jakiegoś miesiąca mam problemy z prędkością mojej neostrady posiadam neo 512 a mam takie dni ze download wynosi 8kb/s :confused: i tak właśnie mam dziś, limitu nie przekroczyłem gdyż sprawdzałem i wykorzystałem nieco ponad 7GB a limit wynosi 15. Na niebieskiej linii oprócz gadki o transferze próbowali mi wmówić że to wina pogody … nie mam internetu radiowego wiec nie chce mi sie w to wierzyć … wcześniej tak prędkość spadała mi tylko w weekendy ale myślałem że po prostu za dużo osób korzysta z neostrady (co nie powinno usprawiedliwiać tp co mnie obchodzi ze kowalski siedzi na internecie i przez to ja mam wolniejszy net skoro obaj płacimy to obaj mamy prawo do prędkości za jaka płacimy niezależnie ilu kowalskich siedzi równocześnie) no ale dzisiaj jest wtorek … i najlepsze jest to że moi znajomi posiadający neostradę nie maja takich problemów … dodam ze przeskanowałem komputer i nic nie wykryło :confused:

Na wszelki wypadek wrzuć jeszcze do sprawdzenia log z Hijacka :wink:

Z jakiego modemu korzystasz?

Czy łączysz sie przez aplikacje neostrady czy też masz skonfigurowanego dial-up’a?

Sprawdzałeś jakie masz parametry synchronizacji?

No i jeszcze jedno pytanie, na czym sprawdzasz ten download? weź zassij coś z jakiegoś szybkiego serwera np. onet, wp itp. i sprawdź jaki bedzie download…

I zmierz prędkość, np. TU. Musisz chwilkę odczekać, ale po chwili poda ci twoją prędkość łącza i pobierania plików.

Już mi net normalnie chodzi (po kilku godzinach) ale takie sytuacje zdazaja mi sie coraz częściej tak jak mówiłem wcześniej to były tylko weekendy a teraz … niesadze żeby to była wina kompa chyba faktycznie coś jest z linią tylko co :?

A ja nie sądze byśmy się tu we wróżenie z fusów bawili :?