Problem z Nero 7.0

Witam

Instalacja przebiegła bez problemu. Po uruchomieniu Nero StartSmart i wybraniu w nim opcji utwórz dysk z danymi, okienko z StartSmartem znika i po chwili pojawia się znowu. Aplikacja Nero Express nie uruchamia się. Jeśli ręcznie próbuję włączyć Nero Express poprzez menu Start pojawia się okienko o nazwie “nero.exe - Nie znaleziono punktu wejścia” i dalej pisze: “Nie znaleziono punktu wejścia procedury ?GenECCAndEDC_Mode2Form1@@YAHWBEPBUSectHeaderMSF@@0QAE@Z w bibliotece UDFImporter.dll”. Próbowałem odinstalować i zainstalować od nowa Nero ale niestety nic to nie dało…

Może spróbuj wyczyścić rejestr z Nero, wykasować Dane Aplikacji dotyczące Nero, i zainstalować jeszcze raz, powinno zadziałać, możliwy wcześniej restart, w moim przypadku podziałało.

Czy masz zainstalowane SP2?

Potrzebne sa tez biblioteki Net.Framework np. 2.0 U mnie przy instalacji korzystało z nich.

Dzięki wszystkim za zainteresowanie się moim tematem. Próbowałem wszystkiego co napisaliście, ale niestety nie pomogło. Pomogło za to zainstalowanie najnowszej wersji programu.

Pozdrawiam