Problem z Nero - log

Wyłączasz przywracanie systemu:

Włączasz tryb awaryjny:

Wpisy Hijackiem a pliki na czerwono ręcznie z dysku - w razie problemów uzyj Killbox

Ściągnij Ewido i zrób skan po update

Nie usuwaj tego pliku :!: Wpis owszem, ale plik zostaje :!:

Myszak uważaj na takie rzeczy :!:

PS> Myszak --> Niepotrzebnie zaznaczasz tyle plikow do usunięcia - powtarzasz się :?

PS2> Użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable. Po użyciu tego narzędzia wymagany jest reset sysa.

kerry2 zmień temat na konkretny i opisz, co się dzieje z komputerem.

Poczytaj ten temat i zobacz, jaka jest prośba do userów wklejających loga:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=66889

Wkleiłem loga bo jest taki problem:Dwa razy już musiałem instalować od nowa Nero,gdyż wyskakuje mi komunikat że plik wykonywalny Nero został zmodyfikowany.Sugestia w komunikacie jest taka że mogę mieć wirusa w komputerze,a jeśli nie to żebym zainstalował Nero od nowa.Arcavirem wirusów nie znalazłem (Ewido znalazł 17),przed skanowaniem Ewido Nero był instalowany i znów za chwilę taki sam komunikat wyskoczył.Być może teraz jak zainstaluję Nero to już będzie dobrze,o ile przy instalacji nie wyskoczy mi taki komunikat :/The executable file has been corrupted/. Bo też tak było…

Wrzuć nowy log z Hijaca + log z Silent Runners :slight_smile:

Przed zainstalowanie Nero przeczyść rejestr programem --> jv16 PowerTools 1.3.0.195

Już czysto daj jeszcze z SilentRunners :slight_smile:

Log jest już czysty :slight_smile:

Nigdy nie popełniaj takich błędów :evil:

Lepiej 5 razy sprawdzić to co każemy usuwać

Za następny taki błąd zostaną wyciągnięte konsekwencje

Kasacja wpisu jest czystą kosmetyką, ogólnie wpis jak i plik są ok

Wszystko fajnie ale dalej przy próbie instalacji Nero wyskakuje mi komunikat /The executable file has been corrupted/ .A nigdy nie miałem takiego problemu