Problem z nero(nagrywanie plytek mp3)

(Xkowal12) #1

Witam! Jestem posiadaczem nero w wersji 7 a poprzednio bylem posiadaczem wersji 5.x.x.x i tam byla taka opcja przy wypalaniu plytek "dysk z mp3" czy w aktualnej mojej wersji jest takze taka opcja? bo sie mecze juz sporo i nie moge tego ustawic/znalesc. Problem w tym tkwi, ze mam radio samochodowe i jesli nagrywam plytke jako dysk z danymi nie odczytuje mi piosenek.. a jak nagrywac jako audio cd to zaledwie 20 piosenek sie miesci. Z gory dziekuje i pozdrawiam kovval12

(Piecia110) #2

nie lepiej zainwestsowac w program Ashampo burnig studio jet łatwiejszy w obsłudze rejstracja jest darmowa (wersja 6 ) i ma polski interfejs.

(Dwajs) #3

Ty Ty Ty peterek jak masz tak doradzać to wyjdź.

kovval12, ja w Nero 8 mam taką opcję, więc według mnie w 7 także musi być, poszukaj dobrze.

(Piecia110) #4

doradzam lepsze i mniej awaryjne oprogramowanie ktore sie nie wiesza tak jak twoje "cudowne i wysmienite nero" na dodatek darmowe nie tak jak nero troszke kultury prosze :smiley:

(Dwajs) #5

Ale On nie chciał na pewno rozwiązywać tego problemu w ten sposób.

(mareksolak) #6

Nero spokojnie wystarczy Nero StartSmart > audio (taka nutka) > utwóż audio CD - zalecam ustawienie najwolniejszego zapisu /płyta dłużej żyje

(Dwajs) #7

Jemu chodzi o zapis w mp3 :confused:

(Cosik Ktosik) #8

wajsik15 , mądrala, a czemu sam nie pomożesz?

mareksolak , dobrze wskazał, tylko nie utwórz audio z CD, a utwórz CD z MP3

(Dwajs) #9

Pisałem już wcześniej, ta opcja jest widoczna, a zapewne autor już ją znalazł.