Problem z nero

witam

mam wielki problem z nero poniewaz został on prawdopodobnie uszkodzony i przy próbie odinstalowania lub zainstalowania wyskakuje mi komunikat ze powłoka menadzera została uszkodzona lub jej brak.

za wszelką pomoc z góry dziekuje

pozdrawiam wszystkich

Najprosciej będzie ponowanie zainstalować Nero, a następnie usunąc je bez zadnych problemów.

Start/Panel Sterowania/ Dodaj usuń Programy a jeśli nie to Proponuje ręcznie odnaleźć ścieżkę do nero i go skasować. Jak nie da się normalnie to przy uruchamianiu komputera wciskaj F8 i uruchom tryb awaryjny i spróbuj jeszcze raz usunąć katalog nero. Powinno pomóc.

w żaden sposób nie idzie go odinstalować nawet w trybie awaryjnym.

jezeli mozecie to pomóżcie

Start :arrow: Uruchom :arrow: wpisz regedit i klik na OK :arrow: Edycja :arrow: Znajdz… :arrow: w Znajdz wpisz NERO :arrow: i klik na Znajdź następny. Usuń wszystko co ma w nazwie NERO. Jeśli coś znajdziesz a na pewno znajdziesz i usuniesz dalsze przeszukiwanie kontynuujesz przyciskiem F3. Patrz co usuwasz żebyś nie usuną co nie trzeba.

Powtórz całe wyszukiwanie aby upewnić się że nic nie zostało pominięte.

Zrób to samo z nazwą Ahead, wyszukaj i usuń.

Po wszystkim RESTART kompa…

Wermatin zapomniałes dodać ze najpierw trzeba usunąc ręcznie katalogi Nero. Co powinienieś zrobić w trybie awaryjnym.

A pózniej zrób to co napisał Wermatin.

Chodz łątwiej i mniej problemów sprawia program:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=509&t=29

Instalujesz uruchamiasz i wybierasz opjcę Czysczenie rejestru , wszytskie wpisy które znajdzie zaznaczasz i usuwasz.

Faktycznie, rozpędziłem się.

Dla mnie to było tak oczywiste że zapomniałem o tym :oops:

Mam ten sam kłopot. Usunąłem wszystko z rejestru naprawiłem windowsa z płyty zainstalowałem wszystkie poprawki do systemu i problem nadal pozostał. Podczas instalacji nero 7 wyświetla się komunikat “Biblioteka menadżera powłoki została uszkodzona lub jej brak”.