Problem z netem-poczta,strona,serwer i inne

Witam

Od jakiegoś czasu stałem sie posiadaczem sferi (wcześniej mailem aster). Modem połączony jest do PC następnie z niego karta wifi dzielony jest na laptopa i drugiego PC. Zeby chodził mi net musiałem w przeglądarkach gg skype itp ustawić proxy które musiałem przepisać z 1 kompa.

Mam następujące problemy:

1.Outlock

Niedziała skonfigurowany mam tak samo jak w aster niestety nie może sie połączyć “Nie można odnaleźć hosta „poczta.interia.pl”. Zweryfikuj poprawność wprowadzonej nazwy serwera. Konto: ‘poczta.interia.pl’, Serwer: ‘poczta.interia.pl’, Protokół: POP3, Port: 110, Zabezpieczenie (SSL): Nie, Błąd łączy: 11004, Numer błędu: 0x800CCC0D”

2.Problem z moja stroną. Zakupiłem domenę w az stronę umieściłem na bezpłatnym serwerze lua. Po pewnym czasie zakupiłem serwer na netarteri strone lekko zmodyfikowałem.Przekierowałem dns na netaterie wszystko ustawiłem jak należy ale niestety u mnie w domu strona wyświetlana ciągle była na serwerze lua .w dodatku poprzednia wersja bez aktualizacji. Mimo ze na innych kompach z innym netem działała juz na serwerze netateri zaktualizowana.

  1. Mam problemy z wgrywaniem przez klientów ftp na serwery a dokładnie niemam takiej możliwości wyskakuje błąd muszę

to robić na innym komputerze z innym netem.

4.Dzisiaj postanowilem przetestowac serwer blink.pl przekierowałem w az dnsy na blinka i momentalnie moja strona infopomiar.pl była już wyświetlana na serwerze netateri zaktulizowana. ??? Totalnie zgłupiałem. Zmieniłem spowrotem dnsy na netaterię i teraz czekam co sie stanie czy bedzie coś działac.

5.Mam problem z odbieraniem poczty a dokładnie niemoge jej odebrac bo:

-outlock mi niedziała

-w netarteri można odbierac przez panel http://webmail.infopomiar.pl/imp/login.php ale niestety jak jego klikam otwiera mi sie strona lua.pl ( na innych kompach z innym netem otwiera mi sie klient poczty)

Prosze o rady co sie dzieje czy coś jest z netem sferii ???

Solo ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Wykaż też więcej starań z pisownią polską - widać że możesz - raz stawiasz polskie znaki, raz nie…Regulamin 2.15.

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.