Problem z netem. pomocy!

(Kowal1988) #1

Witam wszystkich, jestem tu nowy, szukam pomocy :slight_smile:

Moj problem wyglada nastepujaco :

Kupilem sobie dysk 250 gb, wszystko dziala oprocz internetu... Najlepsze jest to ze jak podlaczam moj stary 80 gb dysk to net dziala^^ Wszystko na nowym dysku mam tak jak na starym ale cos jest nie tak. Mam internet z kablowki, stale ip windowsa xp z sp2, zawsze wystarczylo wlaczyc kompa i net chodzil. Probowalem juz wpisywac recznie w ustawieniach polaczenia lokalnego te dane dzieki ktorym net na dysku 80 gb chodzi, lecz nic nie pomoglo^^

Mam nadzieje ze zrozumieliscie na czym moj problem polega i znajdziemy jakies rozwiazanie

(Gutek835) #2

Sterowniki do sieci├│wki wgraj :lol:

(Kowal1988) #3

Heh ale zaswieciles ;p Nie jestem takim debilem by nie miec wgranych ;p mam karte zintegrowana wiec instaluje razem z plyta glowna^^

(d0lph) #4

jezeli na systemie z 80'ki dziala a na systemie z 250'ki nie przy takiej asmej konfiguracji pozostalej, to byc moze twoja zintegrowana karta sieciowa zmienila sobie MAC'a

zrob test wykorzystujac dowolny programik do sprawdzania adresu MAC ( znajdziesz cos w necie u kolegi) odpalajac go na systemie z jednego dysku i z drugiego - jezeli MAC bedzie taki sam to "na odleglosc" nie wyczuje i nie jestem wstanie nic poradzic, ale jezeli sie roznia, to powinienes sie skontaktowac z providerem internetu podajac mu nowy MAC ares karty sieciowej

(Asterisk) #5

Zmie┼ä tytu┼é na konkretny u┼╝ywaj─ůc funkcji icon_edit.gif

Inaczej temat poleci do ┼Ťmietnika.