Problem z netem

siemanko, mam problem z netem bo nie moge na przyklad polaczyc sie z zadnym chatem czy tym podobne. i wiem ze to nie wina javy. co to moze byc?? po drugie nie moge sie zarejestrowac na gg. czemu?

z gory dzieki :oops: :frowning: :oops:

jeżeli chodzi o rejestracje na GG to czasem są problemy, musisz próbować.

Masz może jakiegoś firewalla??? On może blokować dostęp. :smiley:

a gdzie to mozna sprawdzic z tymi firewallami???

No to musisz sam wiedzieć czy masz takiego. Jaki masz system. :smiley:

Jeżeli masz SP2 to ma on wbudowany firewall. A ty nie wiesz czy sobie firewalla instalowałeś na kompie?? :roll:

mam sp1 i raczej nie instalowalem zadnego firewalla. a moze byc jakas inna przyczyna??? jak wchodze to wyskakuje ze nie moge nawiazac poloczenia itp.

Może. Jakieś syfy w kompie. Zapodaj Log Hijacka

Wina zazwyczaj leży po stronie serwera GG- nic nie poradzisz, pozostaje czekać

Czy wyskakuja jakieś komunikaty albo błędy- wszystko napisz

Zwalone serwery GG. Spróbuj później :slight_smile:

NP w wp.wp wyskakuje mi ze nie mozna nawiazac polaczenia i wyskakuje cos takiego:’ Prosze sprawdzic czy lokalna siec komputerowa w ktorej znajduje sie ten komputer pozwala na polaczenie sie do hosta: czat1.wp.pl na porty 5579" i nic wiecej . :-o a na stronie kurnik.pl z giekami nic nie wyskakuje tylko czysta plansza :frowning: co ty na to??

moze to byc wina programu antywirusowego??? :!:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … t=firewall

poczytaj sobie ,moze to cos Ci powie :slight_smile:

mam uaktualnionego NOD’a32. jak mam sprawdzic czy ma firewalla?? :oops:

nawet nie moge sie polaczyc z wpkontakt a wczesniej z gg. jezusku co to moze byc! !!

moze to byc wina wirusków! !!

moze to byc wina wirusków! !!

skanowalem i nie ma. wszystkie strony dzialaja tylko nie dzialaja komunikatory, chaty i gry online. pomocy :!:

A jestes pewny, że masz dobrą jave?? Dla pewności odinstaluj starą, i zainstaluj nową, którą pobierzesz w Vortalu :wink:

a mozesz mi podac na nia link dokladny??? :lol:

http://jdl.sun.com/webapps/download/Aut … dleId=9812