Problem z netem

mam taki problem z netem, ostatnio często przerywa, raz jest, raz nie ma, dlatego chcialbym się zapytać czy to wina dostawcy, czy może to być inny problem, pozdrawiam

Jak to przerywa? Dostęp do Internetu masz radiowy i nie masz czasami zasięgu czy może problemy występują przy dostępie kablowym? Opisz problem dokładniej, bo póki podałeś za mało informacji.

nie bylo problemu do tej pory, ale od ok. tygodnia, te przerwy wystepuja czesto, mam net radiowy podlaczony do kompa stacjonarnego, do tego urzadzenia, aby można bylo odbierać net bezprzewodowo na laptopie w drugim pokoju, np. mam net przez 10 min., potem go nie ma, potem np. kilka godzin jest i znowu niema ;p i tak ok. tygodnia.

Netu nie ma na tylko na laptopie czy na modemie/routerze też?

pmsady ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Czy kontrolki na routerze (urządzenie rozsyłające łącze bezprzewodowo), które wskazują prawidłową łączność z dostawcą internetu się świecą? Jeśli nie, to wina leży po stronie routera lub dostawcy internetu, jeśli tak, coś namieszałeś w systemie. Napisz jak się zachowuje router, to postaramy się pomóc. Zachęcam Cię też do lektury forum, takie tematy były już często omawiane, warto więc użyć szukajki.

Pozdrawiam :wink: