Problem z netem

witam!

mam problem! a mianowicienie wiem co jest z moim netem! mam bardzo maly transfer przy sciaganiu!tylko przy pobieraniu bo przy wysylaniu jest wszystko ok!! uzywam azureusa i z wysylaniem nie ma problemu non stop predkosc powyzej 26 kB/s ale za to pobieranie powyzej 4 kB/s nie wychodzi!! ale to nie problem tylko przy azureusie ale przy kazdym sciaganiu widze ze cos nie tak (bardzo mala predkosc) !!

Wklej zestaw log do działu Bezpieczeństwo i logi HT.

:shock: na 99% masz limit przekroczony 8) jak się ma limit to powyżej 4 nie wychodzi:D :-# ale jak poradził Ronni_92 wklej logi :slight_smile:

a moge prosic proscie?? javascript:emoticon(’:?’)

Confused

Co tu się dzieje?! :shock:

Instrukcja —> http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654

rally - czy jesteś użytkownikiem Neostrady ??

Zapewne wklejenie logów może się przydać, ale dzisiaj użytkownicy Neostrady , ogólnie mają problem z siecią , transferem, sam tego doświadczam, ale wpierw niepokoiłem konsultantów Neo, którzy wytłumaczyli to problemami na liniach przesyłowych - ponoć pracują nad tym…

Przekroczony limit 2.12.2006 ?? - niemożliwe.

Pozdrawiam

jestem wlasnie uzytkownikiem noe! transfer nie moze byc przekrozony jak sam zauwarzyles a jesli chodzi o wirusy to bardzo malo prawdopodobne bo skanowalem dzis kompa kasperskym na najwyzszym poziomie i nic nie wykryl!!

dzieki

Zobacz na stronie panelu neostrady czy nie przekroczyles limitu. Ja mam neo 512 i jak przekrocze to wlasnie z taka predkoscia moge pobierac przy ograniczeniu.

OT-y KOSZ - Ronni_92 i jackye nie róbcie zamieszania

witam kupilem ostatnio nowego kompa i odrazu go sformatowalem a wszystkie sterowniki do niego byly na jednej z partycji bo zadnych plyt mi nie dali i ja mialem sobie zgrac te sterowniki i teraz nie moge sie polaczyc z netem anie nie ma dzwieku nazwa mojego kompa to GATEWAY GM 504 6b plyta glowna jest nvidia nforce PCIMANAGEMENT a procesor amd athlon tyle wiem co mozna z tym zrobic???