Problem z nfs:carbon

podczas gry nagle sie wszystko zawiesza i trace wszystkie dane-profile itd…jest jakis patch do tej gry juz? co moge zrobic?

Gra oryginalna ?

Napisz też, jaki masz sprzęt.

Athlon 2400+

768 Ram

Radeon 9200

ale gra smiga nic sie nie tnie tylko ten zawias…

jest jakis patch albo cos?

Żadnego patcha jeszcze nie ma.

jezzuu…to co tu robic?

Śmiegać do sklepu po oryginała, w media markcie jest a 99 zł + pad logitech gratis :smiley: niestety taki blad wystepuje na piratach… tyle mam do powiedzenia

Gra oryginalna?

tja

Złóż reklamację

Nie wiem skąd ten wniosek :roll:

Gra ma takie samo prawo się zwiesić na oryginale jak i na piracie.

Sam posiadam oryginał i czasem jak wychodze z samej gry, to się zwiesza ( stało się tak na szczęście tylko dwa razy ).

Także prosze nie mówić, że to wina pirata czy coś takiego…

Co do problemu.

To jakie sterewoniki, najnowsze ? DirectX ?

Komputer nie przegrzewa się za bardzo podczas grania ?

Być może zasilacz nie wyrabia.

zgodze się z tobą :))

bartus2003 , idz do sklepu i złóż reklamacje. Niech ci wymienią na nowe płyty.

Jeśli nie pomoże to zobacz gre na innym kompie.

no i nadal jest ten problem- gadalem z innym gosciem co ma oryginala i mowi ze jemu tez sie wiesza :frowning: co robic?!?!

:arrow: Zainstaluj najnowsze sterowniki

:arrow: Zainstaluj DirectX

:arrow: Ustaw w opcjach mniejszą jakość detali, itd… (w opcjach gry)

Spróbuj najpierw tego, a później zanieś w razie czego grę do reklamacji. Chociaż i tak nie wiem czy będą Ci chcieli wymienić - choc nasze polskie prawo pozwala na reklamacje to nie zawsze one muszą wyjść (na dobre…).

Mam ten sam problem :frowning: nic tylko czekac na jakiegos patcha :wink:

prrosze jest na stronie podane nizej

ja mam jakby podobny problem, Mi sie dokladniej mowiac dzieje ze takie cos ze koncze gre i na nasteony dzien wlaczam kontynuacje kariery mam wszystko tak jak bylo tylko mam 0% kariery i wszystkie wyscigi zablokowane tak jak bym gral od poczatku. Tylko ze samochod mam stuningowany tak jak byl i czesci odblokowane tak jak byly. Co jest grane??