Problem z NFS ProStreet

Witam dostałem z od znajomych z usa tego nfsa, wiem że mam za słabą karte graficzną ale czy jest sposób aby uruchomic gre bez wymiany karty graficznej ?

Mój komp

Celeron D 2.53

Goodram 512

Radeon 9250

raczej nie pójdzie ja mam podobną tzn FX 5200 i gra się niemiłosiernie tnie, pozatym na celeronie to raczej nie pograsz bo widziałem typa co mial GF 6200 i Celerona takiego jak Ty i pokaz slajdów.

Uruchomić jak najbardziej, ale z graniem może być mały problem :stuck_out_tongue:

raczej nie,musisz wymienić karte bo inaczej nie pograsz.I procka by sie przydało.

Witam

By nie zaśmiecać forum nowym tematem zapytam się tutaj.

Mój problem wygląda tak, że cały czas ściąga mi samochód w prawą stronę od startu. Przeinstalowałem sterowniki do grafiki na najnowsze i nic nie pomogło. Dodam, że mam taki sam problem w Fifa 2008 wszystkie inne gry chodzą normalnie.

AMD Athlon 64 X2 Dual core procesor 3800+

2.00 GB RAM

GeForce 8600GT

Windows XP + SP2

Jeśli macie jakieś pomysły to proszę o porady.

Dzięki

Poczytaj pilnie -

Pilne

ja mam taki jeden pomysł a mianowicie to kup orginał :stuck_out_tongue:

  1. proc jest za słaby

  2. za mało ramu

  3. ta karta graficzna jest tak słaba że cudem powinien chodzić nfsu na low i 640x480 :slight_smile:

Ja mam podobny problem i tez tnie mi palanta przy najmniejszych detalach no q… nosi mnie dlatego ze moj komp skadla sie z

Radeon X1600 Pro 512 na 512

Athlon 64 3800+

1GB Ram

prosze o jakas rade ? bo ja tego naprawde nie kumam zeby przy takim sprzecie cielo sie klatkami przy grafiece 800 na 600 ;/

zal :!:

taaa… ale to co ty napisałeś

czytaj !!

Fernando1

podobno na prockach jednordzeniowych się zawsze tnie ja mam atlona 64 3.0 ramu 768mb i radka x1950gt 512mb i na najniższych wymaganiach i 800x640 się momentami tnie

u mnie na 1,86 dual 512ram i geforce7100 256mb też sie tnie…

Ja mam Athlon 2200 radeon 9550 xt i 1 gb ramu i kiedy wchodzę w tryb kariery klatkuje klatka po klatce.

Na najnizszej rozdzieczlości i detalach co jest dla mnie śmieszne że gry które tak naprawdę w mojej ocenie nie wymagały by aż tak dużych wymagań są optymalizowane tak aby kupować nowy sprzęt.

Na tak kiepskiej karcie graficznej to nie ma co się dziwić ze gra się tnie

gadacie że wam się tnie nfs:ps to równa sie z przyznaniem do piracenia, podałem linka wcześniej przeczytajcie go, a nie zakładacie milion tematów “czemu się tnie”

potrzebuje save powyzej 20% gry ale nie 100% z gory dziekuje. wysylajcie na s-gaudyn@o2.pl