Problem z NFS ProStreet

(Karol364) #1

Witam dostałem z od znajomych z usa tego nfsa, wiem że mam za słabą karte graficzną ale czy jest sposób aby uruchomic gre bez wymiany karty graficznej ?

Mój komp

Celeron D 2.53

Goodram 512

Radeon 9250

(pozdro) #2

raczej nie pójdzie ja mam podobną tzn FX 5200 i gra się niemiłosiernie tnie, pozatym na celeronie to raczej nie pograsz bo widziałem typa co mial GF 6200 i Celerona takiego jak Ty i pokaz slajdów.

(Krzysieek88) #3

Uruchomić jak najbardziej, ale z graniem może być mały problem :stuck_out_tongue:

(Drift King) #4

raczej nie,musisz wymienić karte bo inaczej nie pograsz.I procka by sie przydało.

(Bartekss) #5

Witam

By nie zaśmiecać forum nowym tematem zapytam się tutaj.

Mój problem wygląda tak, że cały czas ściąga mi samochód w prawą stronę od startu. Przeinstalowałem sterowniki do grafiki na najnowsze i nic nie pomogło. Dodam, że mam taki sam problem w Fifa 2008 wszystkie inne gry chodzą normalnie.

AMD Athlon 64 X2 Dual core procesor 3800+

2.00 GB RAM

GeForce 8600GT

Windows XP + SP2

Jeśli macie jakieś pomysły to proszę o porady.

Dzięki

(Krzysieek88) #6

Poczytaj pilnie -

Pilne

(Cekol1) #7

ja mam taki jeden pomysł a mianowicie to kup orginał :stuck_out_tongue:

(klopas) #8

1. proc jest za słaby

2. za mało ramu

3. ta karta graficzna jest tak słaba że cudem powinien chodzić nfsu na low i 640x480 :slight_smile:

(Fernando0001) #9

Ja mam podobny problem i tez tnie mi palanta przy najmniejszych detalach no q... nosi mnie dlatego ze moj komp skadla sie z

Radeon X1600 Pro 512 na 512

Athlon 64 3800+

1GB Ram

prosze o jakas rade ? bo ja tego naprawde nie kumam zeby przy takim sprzecie cielo sie klatkami przy grafiece 800 na 600 ;/

zal :!:

(Goodprogram) #10

taaa... ale to co ty napisałeś

czytaj !!

(Daroo7) #11

Fernando1

podobno na prockach jednordzeniowych się zawsze tnie ja mam atlona 64 3.0 ramu 768mb i radka x1950gt 512mb i na najniższych wymaganiach i 800x640 się momentami tnie

(system) #12

u mnie na 1,86 dual 512ram i geforce7100 256mb też sie tnie..

(Czr R1) #13

Ja mam Athlon 2200 radeon 9550 xt i 1 gb ramu i kiedy wchodzę w tryb kariery klatkuje klatka po klatce.

Na najnizszej rozdzieczlości i detalach co jest dla mnie śmieszne że gry które tak naprawdę w mojej ocenie nie wymagały by aż tak dużych wymagań są optymalizowane tak aby kupować nowy sprzęt.

(Emilmlo) #14

Na tak kiepskiej karcie graficznej to nie ma co się dziwić ze gra się tnie

(Goodprogram) #15

gadacie że wam się tnie nfs:ps to równa sie z przyznaniem do piracenia, podałem linka wcześniej przeczytajcie go, a nie zakładacie milion tematów "czemu się tnie"

(Borntofight91) #16

potrzebuje save powyzej 20% gry ale nie 100% z gory dziekuje. wysylajcie na s-gaudyn@o2.pl