Problem z NFS Underground 2

(Asamer) #1

Gram już pewien czas w nfs'a i doszedłem do momentu, w którym przeszedłem wszystkie wyścigi a dalej nie mam dostępu do wszystkich miejsc lub części.

54c189c7c3b1fa2f.jpg

Nie mam dostępu do zaznaczonej na czerwono części.

Co mam zrobić, skoro nie mam gdzie się ścigać??

(system) #2

Pełna czy demo? W demo zablokowane są.

(Lukasz Misiaczyk) #3

Bardzo często tak się zdarza. Chyba nie pozostaję ci nic innego jak stworzyć nowy profil grać od nowa. :frowning:

(raul gonzalez) #4

też tak miałem :smiley:

ztuninguj na maxa auto to sie odblokuje :mrgreen:

(dean999) #5

jak niemasz kasy to jeździj po mieście i szukaj tych przeciwników

(Asamer) #6

wiwi386_pl

Pełna

raul gonzalez

Mam najlepsze mi dostępne i najlepiej stuningowane auto

dean999

Outrun Race nie pomaga

A możliwe że wyścigi są odblokowane, ale nie zaznaczone na mapie??

Bo takich znalazłem więcej niż wcześniej. :-k

(Mop Daniokloc) #7

Tak, trzeba szukać ukrytych wyścigów.

(Arekdbz) #8

trzeba przerabiać auto na bieżąco maxymalnie jak sie da. O to chodzi w tej grze. Potem pojawie ci się gwiazdka czyli ten bajer z magazynami. Jak przejdziesz to wtedy pojawią sie wyścigi. POWTARZAM, TUNINGUJCIE NA MAXA BO INACZEJ NIE POJAWIAJĄ SIĘ WYŚCIGI !!

(raul gonzalez) #9

super4634

przecież powiedziałem to samo :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

(Asamer) #10

Czy za ukryte wyścigi dostaje się punkty reputacji??

Bo ja właśnie za ukrytego drifta dostałem 300 punktów. Może one faktycznie są odblokowane, ale nie zaznaczone.

(Neo Tomek) #11

Musisz samochod ztuningowac wizualnie w body shop, w graphics shop i w car specialteis shop jak to zrobisz to powinna pojawic ci sie gwiazdka to dojedz do niej tam trafisz do magazynu a pozniej pokaze ci sie wyscig URL jak go przejdziesz to bedziesz mial ta strefe odblokowana i beda tam wyscigi.Tylko musisz miec sporo kasy na koncie :slight_smile:

(:: MARIO ::) #12

szukaj ukrytych wyscigow :slight_smile:

w garażu wszytskie masz przejechane?

(Asamer) #13

Bull

Samochód mam stuningowany na maksa także wizualnie we wszystkich 3 sklepach. (ocena mojego samochodu to chyba 4.3)

Co tam nie che mi się szukać tych wyścigów zakładam nowy profil jak to się powtórzy to wtedy będę główkował.

(Arekdbz) #14

na maxa to znaczy najdroższe rzeczy !!