Problem z NFS Underground 2

Gram już pewien czas w nfs’a i doszedłem do momentu, w którym przeszedłem wszystkie wyścigi a dalej nie mam dostępu do wszystkich miejsc lub części.

54c189c7c3b1fa2f.jpg

Nie mam dostępu do zaznaczonej na czerwono części.

Co mam zrobić, skoro nie mam gdzie się ścigać??

Pełna czy demo? W demo zablokowane są.

Bardzo często tak się zdarza. Chyba nie pozostaję ci nic innego jak stworzyć nowy profil grać od nowa. :frowning:

też tak miałem :smiley:

ztuninguj na maxa auto to sie odblokuje :mrgreen:

jak niemasz kasy to jeździj po mieście i szukaj tych przeciwników

wiwi386_pl

Pełna

raul gonzalez

Mam najlepsze mi dostępne i najlepiej stuningowane auto

dean999

Outrun Race nie pomaga

A możliwe że wyścigi są odblokowane, ale nie zaznaczone na mapie??

Bo takich znalazłem więcej niż wcześniej. :-k

Tak, trzeba szukać ukrytych wyścigów.

trzeba przerabiać auto na bieżąco maxymalnie jak sie da. O to chodzi w tej grze. Potem pojawie ci się gwiazdka czyli ten bajer z magazynami. Jak przejdziesz to wtedy pojawią sie wyścigi. POWTARZAM, TUNINGUJCIE NA MAXA BO INACZEJ NIE POJAWIAJĄ SIĘ WYŚCIGI !!

super4634

przecież powiedziałem to samo :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Czy za ukryte wyścigi dostaje się punkty reputacji??

Bo ja właśnie za ukrytego drifta dostałem 300 punktów. Może one faktycznie są odblokowane, ale nie zaznaczone.

Musisz samochod ztuningowac wizualnie w body shop, w graphics shop i w car specialteis shop jak to zrobisz to powinna pojawic ci sie gwiazdka to dojedz do niej tam trafisz do magazynu a pozniej pokaze ci sie wyscig URL jak go przejdziesz to bedziesz mial ta strefe odblokowana i beda tam wyscigi.Tylko musisz miec sporo kasy na koncie :slight_smile:

szukaj ukrytych wyscigow :slight_smile:

w garażu wszytskie masz przejechane?

Bull

Samochód mam stuningowany na maksa także wizualnie we wszystkich 3 sklepach. (ocena mojego samochodu to chyba 4.3)

Co tam nie che mi się szukać tych wyścigów zakładam nowy profil jak to się powtórzy to wtedy będę główkował.

na maxa to znaczy najdroższe rzeczy !!