Problem z niebieskim ekranem

Witam

W dwóch grach pojawia mi się niebieski ekran z kodem “STOP 0x0000008E” i czymś w nawiasie.

Wszedłem na pomoc techniczną microsoftu i piszą tam że może to być pewien wirus - sprawdziłem, nie mam go, jakieś 2 problemy na które są 2 łatki - podczas instalacji mówi że mam już service pack i wywala do windowsa, lub popsuty ram - sprawdziłem korzystam z 3x512mb ddr1 ~200mhz ~cl3.

Problem pojawił mi się podczas gry w tibi (gdy otwieram jakikolwiek kontener jak plecak torba czy skrzynia) i half-life 2: episode 1 (podczas zapisywania), oprócz tego gram w counterstrike’a, splinter cell: double agent, fifa 10, day of defeat source.

Proszę o pomoc!!

Właśnie nie gram bo mam bluescreena :smiley:

Ja się nie czepiam że wy gracie w jakieś gry jak call of duty gdzie wszystko poprostu musi być realne zamiast proste i wciągające jak counterstrike, w klasie też się nie czepiam konsolowców którzy grają w call of duty na ps3 i się smieją jak ja mogę grać w strzelanki klawiaturą i myszką bo dla nich to jedynie pad z analogami (a najlepszy gościu na świecie w call of duty na playstation w counterstrike’u padem jednego fraga by nie zrobił xD w call of duty na pc też nie ofc ;s).

Pomóżcie ludzie bo w half-life 2 chciałem sę pograć :evil:

A tak w ogóle to zły dział wybrałem (z przyzwyczajenia) ;p

masz krecony proc??? jesli tak to daj go na standardowe ustawienia.

sprawdz ram “memtestem” lub tez posprawdzaj kazda kosc osobno i pograj moze jedna kosc sie sypie