Problem z niebieskim ekranem

Acer-Win.7 Home Premium.System był w DE więc zrobiłem preinstalkę taką samą 7-ką tylko w PL(aktywacja jest ok)…tylko co jakiś czas wyskakuje ten ekran

160f914b7230617em.jpg

po restarcie jakiś czas czas ok i znowu ten ekran.

Może ktoś zna przyczyny.?

Dzięki

Zajrzyj tu:

http://support.microsoft.com/kb/983543/pl

Cześć,

 

Niektórzy na to mówią “ekran śmierci”, osobiście pojawiał mi się kilka razy. W twoim przypadku pewnie pomoże aktualizacja sterowników lub ich zmiana, bo niektóre mogą nie być kompatybilne z systemem. 

Mam nadzieję, że moja wypowiedź Ci pomoże i twój problem zostanie rozwiązany. :wink:

Też tak miałem na lapku- jednakże nie robiłem zmiany systemu operacyjnego. Zastosowałem aktualizacje sterowników, użyłem CCleaner’a (wyczyściłem przeglądarkę i rejestry z błędów) a następnie zrobiłem defragmentacje dysku. Pomogło.

Dzięki za porady.W tej chwili po każdym uruchomieniu lap ok 10 min.instaluje aktualizacje.Poczekam do dyngusu i jeśli się nie wyleczy sam,to zacznę robić po kolei tak jak piszecie,i dam znać.

Pozdro.

Szukanie przyczyny BSOD-a za pomocą BlueScreenView (wstaw zrzut ekranu z programu).

kiszonyogór

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Dzięki akurat w moim przypadku zadziałały aktualizacje.Dużo ich pobierał ale w Dyngusa to przeszedł sam siebie.Około 1.7GB (ponad 400 aktealizacji) chyba ok 3 godzin mielił i restartował.Zostwiłem go potem na dobę włączonego i nic nie wyskoczyło.Myślę że sprawa jest jasna problem znikł.

Dziękuje wszyskim za pomoc.