Problem z niedziałającym internetem

Witam! Surfowałem wczoraj w internecie, nagle pojawiło mi się: nie można odnaleźć strony na każdej stronie. Ok, dałem sobie spokój i poszedłem spać. Dziś włączam po 11laptopa, i też nie można odnaleźć każdej strony… Internet mam przez wifi z routera, a router podłączony do modemu. Na modemie świecą się wszystkie kontrolki, które się mają świecić, na routerze również. Na routerze mam ustawiony mac laptopa, bo na ten adres mac mam umowę z operatorem lokalnej sieci kablowej… Próbowałem też podłączyć kabel od modemu prosto do laptopa i dalej nie można odnaleźć strony… Próbowałem też z laptopa mojego kolegi przez wifi, i też tak samo. Proszę pomóżcie

To raczej problem dla operatora. Spytaj go dlaczego serwer autoryzacji przestał cię logować.

Dlaczego po prostu nie masz neta.

U mnie to samo od czwartku po awarii w UPC w pon ma ktos przyjsc oby nie zwalali na kompa .

djpotwosss , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj ten temat. http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?f=16&t=394978