Problem z niepotrzebną ikonką

Cześć Wam mam denerwujący mnie problemik kiedyś wgrywałem sobie jakiś program na dysk D w folder . Zatytuowałem sobie go ,program , ale to nieważne potem wgrywałem sobie jeszcze inne programy potem skasowałem to wszystko co tam było i folder jest pusty ,jak klikam na niego to pokazuje mi tylko 77bajtów ,niewiem dlaczego niemoge go usunąć do kosza pisze mi wtedy Błąd usuwania pliku:Nie można odczytać z pliku lub dysku żródłowego czy można tą ikonkę jakoś usunąć czy tylko format D pomoże Acha próbowałem w trybie awaryjnym i też nic Chciałem też wgrać na nowo ten program ale niewiem co to było myśle że wtedy by mi to znikło gdybym chciał na nowo usuwać Myśle że nienamieszałem tłumacząc pozdrowionka

Możesz dać screena?

Próbuj także usuwać KillBox-em lub CopyLock-iem.

te programy nic niepomogły a tego screna to niewiem jak wczytać ,nigdy tego nierobiłem więc niewiem jak, jak to potrzebne to krótki instruktaż bym potrzebował pozdrowionka

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … azek+forum

Ok jak wkleić to już kumam ale jak wyciąć z kompa bo to ma być tak klikam na dysk D no i to co tam wyskakuje chce screena zrobić to tego już niekumam sorki ale jaśniej prosze pozdrowionka

Naciśnij klawisz PrintScreen na klawiaturze.

Potem wklej to do jakiegoś programu graficznego, np. Paint.

I zapisz jako JPG.

pewnie jaśniej już się nieda naciskam ten klawisz naciskam…i nic pewnie będe miał drugi problem z klawiaturą