Problem z niewyrażnymi stronami w necie

Na każdej stronie w necie wszystkie zdjęcia,obrazki itp. są niewyrazne wyglądają jakby były zrobione przez pierwszy tel. kom. z aparatem cyfrowym,czyli porażka.Wszystko się poprawia po wciśnięciu jednocześnie klawiszy SHIFT+A wszystko się poprawia i wygląda tak jak powinno wyglądać czyli wyrazne.Ogólnie ten skrót powinien tylko służyć to napisania dużej litery A,ale po najechaniu kursorem myszki na jaki kolwiek obraz na stronie wyświetla się informacja,że dopiero po wciśnięciu tych klawiszy obraz zostanie poprawiony i rzeczywiście sie poprawia tylko że na tej jednej stronie gdy idę do następnej to jest ta sama sytuacja,rozmazany obraz itp.nigdy wcześniej nie miałem problemów z netem.Przeglądarki używam Mozilli i właśnie zmieniłem ją na explorera ale na tej jest ta sama sytuacja.Internet mam bezprzewodowy i działa poprawnie,z kompem też nie mam żadnych poważniejszych problemów.

Czekam na jakies rady! !!

Wyłącz/włącz wygładzanie czcionek ekranowych.

Jakie to ma za znaczenie w stosunku do wyświetlania obrazków o których pisze twórca wątku?

Andre8503 , Na przykładowo jakiej stronie występuje ten problem? Czy może na wszystkich?

Problem dotyczy wszystkich stron na necie i tylko na necie dlatego z początku sądziłem że może mam wadliwy modem więc poszedłem z nim do kolegi który podlączył go do swojego lapka i u niego działa poprawnie.

A jak ostrość obiektów w edytorze tekstowym? Jaki monitor? Zrób screena z przeglądarki