Problem z NIS 2004 i outlook 2003

Witam

po zainstalowaniu NIS 2004 odpalanie programow trwa wieki ,zreszta nawet pisanie nieraz jest problemem -wyglada tak jakby calą moc procesora zabieral na cos tam program antywirusowy powiedzcie co z tym zrobic bo taka sytuacja jest dos meczaca.

Jak w outlooku 2003 ustawic abym odpowiedzi na wiadomosc udzielal pod wiadomoscia orginalna?

Przeczyść rejestr. jeżeli to nie pomoże odinstaluj Nortona i zainstaluj ponownie. Myślę że jeżeli masz problem z Nortonem to zawsze możesz zwrócić sie o pomoc do firmy Symantrec. Sprawdz czy napewno Norton zabiera moc procesora. Zresztą podaj jaki system i ogólne parametry kompa. Może coś sie poradzi. Oczyść dyski , Zrób defragmentacje.

Daj znać czy coś się zmieniło. :smiley: :smiley: :smiley:

skorzystalem z twojej rady reinstalacja mniej wiecej zalatwila sprawe ale nadal jest to malo stabilne raz jest dobrze a raz znowu zwalnia.Jezeli chodzi o parametry kompa to mam plik z raportem z aidy ale na forum to jest on zbyt obszerny :smiley: jezeli nie masz nic przeciwko temu to moge ci go wyslac mailem. W kazdym razie dzieki .

Oczywiście nie mam nic przeciwko . czekam na maila :smiley: :smiley: :smiley:

ps. Tylko że dostałem pustego maila??? :frowning: :frowning: :frowning: