Problem z niskimi FPS

Witam
Zaczynając historie od początku …
3 lata temu kupiłem laptopa marki DELL z następującymi podzespołami
Procesor - Intel ® Core ™ i5-3317U 1.70 GHz
RAM- 8 GB
Typ systemu - 64 bity
Karta graficzna - AMD Radeon 7600M

Po tym czasie , wiem że do gier , wystarczyło kupić komputer , no ale cóż … Jest już za późno
A więc problem jest takiego typu , że laptop z czasem zaczyna działać naprawdę znacznie słabiej … Wiem że to stary badziew ale wydaje mi się , że takie gry jak World Of Tanks Czy Leauge of Legends powinien uciągać w 30 -40 FPS …Laptop ma problemy nawet z takim kwadratową pikselozą jak minecraft
Jeżeli ma ktoś jakiś pomysł na naprawienie tego problemu będę wdzięczny za pomoc :slight_smile:

Czy laptop był chociaż raz czyszczony w środku oraz czy miał nakładaną nową pastę termoprzewodzącą i/lub termopady?

Nie nie robiłem nic z tych rzeczy
Jeżeli ma to wpływ na FPS to gdzie można taką pastę kupić ?

Proponuję serwis i zrobią.

Skoro tak uważacie to spróbuje .
Odezwę się pózniej

No więc nie zbyt wiele to dało :frowning:
Problem występuje w szczególności z grą World Of Tanks więc jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś pomysły to proszę o pomoc

Nie chciałbym być pesymista ale z takimi podzespołami jak ( Procesor I Karta Graficzna) to daleko nie zajedziesz. Spróbuj daj mu więcej “mocy” podłącz do prądu i ustaw w **opcjach zasilania “**wysoka wydajność”. Pewnie nie obejdzie się bez Czyszczenia systemu . Aktualizacja sterowników tez polecam :slight_smile:

Tak myślałem …
Za pół roku mam w planie złożyć składaka normalnego bo laptop to był wielki błąd …
No cóż dzięki za chęci ale te metody nic wielkiego nie dają