Problem z nokia 6020

Mam problem z moja nokia 6020.Telefon normalnie działa do czasu wyswietla sie mi informacja zeby włożyć karte SIM lub brak rejestracji karty SIM czy jakoś tak :stuck_out_tongue: a ta karta SIM jest włożona,powiedzcie mi co sie dzieje czy telefon sie psuje czy SIM sie zepsula.Na innym telefonie sprawdzalem moja karte SIM i nic sie nie działo normalnie chodzila do mojego telefonu tez włozylem inna karte sim i wszystko bylo ok,pomozcie

Miałem coś podobnego ze swoim SE T300, ale to było na początku użytkowania. Trzeba było go zresetować i wszystko było OK. Po pewnym czasie “przyzwyczaił” się do SIM-a i już nie pokazywał takich komunikatów.

No ale w takim razie powinien moj telefon nie czytac innej karty tez a on czyta tylko mojej niechce

Mój SE czytał wszystkie karty Idea/Orange (miał sim-locka). Od czasu do czasu, gdy sprawdzałem czy nic nie przyszło, zamiast ekranu gotowości był komunikat “brak karty SIM” (pomimo, że karta była na miejscu). Jak już napisałem - po pewnym czasie to minęlo.

Kilka razy wyjałem karte SIM a tu co jakiś czas mówi mi żebym “włożył karte SIM” albo też pojawia mi się “nieudana próba rejestracji karty SIM”