Problem z nokia 6030

hej

ostatnio bawilem sie ta nokia i ustawilem temat na wyswietlaczu (czyli tło w menu i wszystkich innych opcjach) i teraz nie moge spowrotem powrocic do standartowego niebieskiego kolorku, nie wiem czy jest na to jakis kod czy jakas opcja, nie moge tego odnalezc. i jeszcze jedo jak ustawic aby na wyswietlaczy pokazywal sie stan mojego konta ? bardzo was prosze o pomoc. pozdroo

Zobacz Menu /Ustawienia/Wyświelacz

W jakiej sieci - w niektórych jest to automatyczne, w niektórych - na żądanie

wszedzie szukalem i tego nie ma, a telefon mam w plusie i sie nie wyswietla stan konta :?

Też bym chciał wiedzieć żeby pokazływało mi stan kasy!

Miałem tez ten problem z Tematami, ale jak przywróciłem ustwawienia fabryczne wyłączyłem i włączyłem telefon to wszystko było oki, ale i tak musiałem inne rzeczy zmieniać na nowo!

Mam jeszcze jeden problem! JAK DOBRZE SKONFIGUROWAĆ WAP! Kombinowałem i mi 6 zyla XXXXXXXX, wiecie może jak to zrobic!


Uważaj na słownictwo

Asterisk

\

Napisz po polsku :evil:

Witam ! mam ten telefonik jestem z niego bardzo zadowolony tylko mam problem mam zdjecie dziewczyny i niechce miec loga na jej czole czy ktos wie jak to wylaczyc tak w ustawieniach i opcje wyswietlacza jest logo operatora i mam ustawione na Nie ale i tak mam Logo operatora :confused: Prosze o pomoc !!