Problem z notatnikiem NTUSER, skype, oovoo

Założyłem jakiś czas temu temat:

wirus-rootkit-problem-skype-oovoo-dziwne-komunikaty-t468775.html

rozumiem, że nie każdy może znać rozwiązanie, ale nie wierze, że nikt, bo zawsze ktoś mi tu pomagał i zawsze dopada mnie frustracja, gdyż sam nie dam rady sobie z nim poradzić (tym bardziej na odległość, bo matula jest poza granicami pl), a jak ww. pisałem dopada mnie frustracja, gdy temat topi się w masie nowych tematów i niedługo zniknie i nikt o nim nawet nie będzie wiedział.

Jeśli jest źle zatytułowany (poprzedni temat), lub posiada, aż tak mylący, lub ogólnikowy opis to proszę kogoś o wskazówki… lub przeniesienie go w odpowiedni dział.

nikt nawet nie napisał skanuj hijackthis, lub innym programem, a z doświadczenia tego forum wiem, że po takim skanie już większość obecnych speców znałoby problem i napisało jakąś magiczną regułkę na rozwiązanie problemu.

dziękuję za uwagę i czekam na zdrowy ‘opieprz’ od modów/adminów.

otl-gmer-rsit-dss-inne-instrukcje-t370405.html

Nie wiem, czy to wykonalne, ale poradź mamie pobrać to: http://normanasa.vo.llnwd.net/o29/publi … leaner.exe uruchomić, czyli otworzyć i niczego nie zmieniając w ustawieniach, uruchomić skanowanie w trybie Quick > Start, i po zakończeniu zrestartować komputer. Może pomoże? Przećwicz to najpierw na swoim komputerze. Na pewno nie zaszkodzi!