Problem z nową Kartą Polsatu

Nie bardzo wiedziałem do jakiego działu to dać

Przyszła dzisiaj koperta z nową kartą Polsatu i nie wiedzieć czemu nie chce sie włączyć :confused:

Na ekranie widać tylko biały pasek z napisem “dekoder zablokowany. Skontaktuj się z operatorem platformy cyfrowej”. W biurze obsługi klienta oczywiście nikt nie odbiera… Wie ktoś może jak pomóc? Z góry dzięki za odpowiedzi.

Postępuj zgodnie z opisem jaki zawarty jest w piśmie dołaczonym do karty a problem zapewne zostanie rozwiązany.

Problem w tym że postępowałem :confused:

Mój dekoder to ECHOSTAR DSB-717, a karta siedziała w slocie jakies 1,5 h i nic… narazie włożyłem starą.

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.

Ten ECHOSTAR to jest tylko z nazwy a jego produkują od dawna w Polsce. :slight_smile:

Zrób tak wg. tej kolejności :

  1. Najpierw ustaw kanał ,aktywacji".

  2. Wyłącz dekoder / ze sieci /i z niego antenę.

  3. Włóż nową kartę / zwróć uwagę którą stroną /.

  4. Włącz dekoder z nową kartą i na kanale aktywacji - czekaj.

  5. Nie będzie działać to dzwoń do Polsatu - kilka razy była ich wina ale zaraz mi naprawili. :wink:

Też próbowałem to XMan napisał i nic z tego już sam nie wiem co mam z tym syfem zrobić :frowning: ,może jeszcze jakieś pomysły ?

Zwróć uwagę którą stroną wkładasz kartę - kartę zawsze się wkłada przy wyłączonym dekoderze i na ustawionym

kanale aktywacji.

Nie pomoże to dzwoń do nich bo często ich wina.

Kiedy dostałeś karte?? możliwe że jest jeszcze nie “aktywowana” bo tak te “cwaniaki” robią najpierw wysyłają karte do klienta a dopiero po jakimś czasie wysyłają dane do aktywacji do centrum technicznego polsatu , odczekaj jakiś tydzień a jak dalej nie będzie działać to telefon.

Witam :smiley: no nie wiedzialem ze na tym forum i takie tematy poruszacie :o .

Kolego Nicki jak sie juz tak dobrze zciemni czyli bedzie gdzies po godzinie 21:00 to wylacz dekoder (omine to i mysle ze instalacia i okablowanie jest w porzadku) wyciagnij stara karte, wloz nowa wlacz dekoder przejdz na kanal aktywacji czyli Kanal 10 wylacz TV ale dekodera nie wylanczaj zostaw na kanale 10 Na cala noc.

A jak rano sie obudzisz to do tego czasu uprawnienia karty powinny przejsc. :wink:

Pozdrawiam.

Dobra, dzięki za podpowiedzi po całym dniu kombinowania zadzwoniłem (i się dodzwoniłem co mnie zdziwiło.hehehe) no i to oni musieli mi aktywować za jakieś 1 godz. już było i idzie jak familijny :smiley: