Problem z nową Kartą Polsatu

(Xaduri) #1

Nie bardzo wiedziałem do jakiego działu to dać

Przyszła dzisiaj koperta z nową kartą Polsatu i nie wiedzieć czemu nie chce sie włączyć :confused:

Na ekranie widać tylko biały pasek z napisem "dekoder zablokowany. Skontaktuj się z operatorem platformy cyfrowej". W biurze obsługi klienta oczywiście nikt nie odbiera... Wie ktoś może jak pomóc? Z góry dzięki za odpowiedzi.

(Zbych ) #2

Postępuj zgodnie z opisem jaki zawarty jest w piśmie dołaczonym do karty a problem zapewne zostanie rozwiązany.

(Xaduri) #3

Problem w tym że postępowałem :confused:

(Xaduri) #4

Mój dekoder to ECHOSTAR DSB-717, a karta siedziała w slocie jakies 1,5 h i nic... narazie włożyłem starą.

(Asterisk) #5

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.

(XMan) #6

Ten ECHOSTAR to jest tylko z nazwy a jego produkują od dawna w Polsce. :slight_smile:

Zrób tak wg. tej kolejności :

1. Najpierw ustaw kanał ,,aktywacji".

2. Wyłącz dekoder / ze sieci /i z niego antenę.

3. Włóż nową kartę / zwróć uwagę którą stroną /.

4. Włącz dekoder z nową kartą i na kanale aktywacji - czekaj.

5. Nie będzie działać to dzwoń do Polsatu - kilka razy była ich wina ale zaraz mi naprawili. :wink:

(Kruk X22) #7

Też próbowałem to XMan napisał i nic z tego już sam nie wiem co mam z tym syfem zrobić :frowning: ,może jeszcze jakieś pomysły ?

(XMan) #8

Zwróć uwagę którą stroną wkładasz kartę - kartę zawsze się wkłada przy wyłączonym dekoderze i na ustawionym

kanale aktywacji.

Nie pomoże to dzwoń do nich bo często ich wina.

(Zbych ) #9

Kiedy dostałeś karte?? możliwe że jest jeszcze nie "aktywowana" bo tak te "cwaniaki" robią najpierw wysyłają karte do klienta a dopiero po jakimś czasie wysyłają dane do aktywacji do centrum technicznego polsatu , odczekaj jakiś tydzień a jak dalej nie będzie działać to telefon.

(Wilu) #10

Witam :smiley: no nie wiedzialem ze na tym forum i takie tematy poruszacie :o .

Kolego Nicki jak sie juz tak dobrze zciemni czyli bedzie gdzies po godzinie 21:00 to wylacz dekoder (omine to i mysle ze instalacia i okablowanie jest w porzadku) wyciagnij stara karte, wloz nowa wlacz dekoder przejdz na kanal aktywacji czyli Kanal 10 wylacz TV ale dekodera nie wylanczaj zostaw na kanale 10 Na cala noc.

A jak rano sie obudzisz to do tego czasu uprawnienia karty powinny przejsc. :wink:

Pozdrawiam.

(Kruk X22) #11

Dobra, dzięki za podpowiedzi po całym dniu kombinowania zadzwoniłem (i się dodzwoniłem co mnie zdziwiło.hehehe) no i to oni musieli mi aktywować za jakieś 1 godz. już było i idzie jak familijny :smiley: