Problem z nowa wersja ZoneAlarmu

Podczas instalacji najnowszej wersji ZoneAlarmu wystapil mi blad, zresetowalam kompa i program juz nie dzialal. Usunelam go z panelu sterowania i chcialam zainstalowac starsza wersje, lecz wtedy pojawil mi sie blad:

“vsmon.exe - Znalezienie DLL jest niemzliwe”

Nie znaleziono biblioteki dolaczonej dynamicznie zpy.dll w podajen sciezce

C:\WINNT\system32\ZoneLAbs;.;C:\WINNT\system32;C:\WINNT;C\WINNT;C:DOCUME~1\ADMINI~1\USTAWI~1\Temp;C:\WINNT\system32;C:\WINNT;C:\WINNT\System\Wbem.

Prosze o pomoc, co mam zrobic zeby znowu zainstalowac ZoneAlarm.

Poczytaj TUTAJ problem może nie jest identyczny ale rozwiązanie tak :wink:

Wyczyscilam rejestr, probowalam zainstaowac Zone Alarma, lecz niestety znow pojawil sie ten sam blad :confused:

Na vortalu, w komentarzach do tego programu, masz następującą informację

Usunelam folder zone labs z c:/windows/system32 i zainstalowalam bez problemu ZoneAlarm, po zrestartowaniu kompa ZoneAlarm nie chcial sie uruchomic, pojawil sie blad:

C:\Program Files\Zone Labs\Zone Alarm\zlclient.exe

Odmowa dostepu do podanego urzadzenia, zciezki lub pliku

Odinstalowalm ZoneAlarma, chcialam ponowenie zainstalowac inna wersje, lecz pojawil sie koleny blad programu:

GLB12.temp.exe

Czy odinstalowywałaś ZA zgodnie z procedurą opisaną na stronie producenta, do której liknk znajduje w poście podanym przeze mnie wcześniej?

Chodzi mi o taki detal jak opróżnienie kosza po usunięciu plikow a przed restartem komputera.

W moim przypadku usunięcie programu i przeczyszczenie rejestru w TRYBIE AWARYJNYM konputera oraz opróżnienie kosza przed restartem umożliwiło mi bezporoblemowe zainstalowanie wersji 6.1.744.001

Może spróbuj ponownie?

Wszystko zrobilam tak jak jest napisane na tej stronie. Probowalam raz i jeszcze raz, ale nie da sie zainstalowac ZoneAlarmu:/

Chaba juz nic nie da sie z tym zrobic, wiec zainastalowalm innego firewalla.