Problem z Nowe Gadu Gadu (Windows Vista)

(Rafal Duda7) #1

Witam!

Mam problem z nowym Gadu Gadu. Na komputerze mam 2 konta moje, i brata. Brat ma pierwsze konto, a ja drugie.

Problem jest taki, że gdy odpalam program gg, to wyskakuje mi komunikat:

Instalowałem ją 5 razy i nic. Nie chce mieć GG 7, bo musiałbym kontakty od nowa zbierać, A więc co zrobić ??

(Persifall) #2

To beta, więc być może to bug, więc się nie dziw, że nie działa.

(Losrados) #3

A odnośnie listy kontaktów przy instalacji nowego Gadu - można wcześniej całą listę wyeksportować na serwer Gadu lub do pliku, a później po nowej instalacji ją zaimportować - proste i wygodne - najlepiej chyba na serwer - później można taką listę ściągnąć w każdym miejscu - nawet na telefon komórkowy.

Kontakty >> Eksport listy kontaktów / Import listy kontaktów

(aero) #4

Roof ,

Czy problemy tego typu występowały od początku instalacji bety gg ?

Czy po jakimś czasie dopiero ?

Polecam odinstalować beta gg, po czym usunąć wszystkie foldery i pliki z GG, następnie ponownie je zainstalować.

Nie wiem, bo też nie napisałeś, czy jak odinstalowywałeś GG, usuwałeś wszystkie foldery z GG ?

(Rafal Duda7) #5

Wszystko usunąłem, a co do tego, wszystko zaczeło się po zainstalowaniu, AUTOMATYCZNYM aktualizacji.

(aero) #6

Roof ,

Hmmm. powiadasz że wszystko usunąłeś...

Usunąłeś sam folder nowego gg z folderu program files, czy jeszcze z innej lokalizacji ?

Docelowo pliki z gadu gadu są jeszcze w ukrytym folderze, a lokalizacja pliku jest następująca :

user/AppData/Roaming -> usunąłeś cały katalog NoweGadu-Gadu z tej lokalizacji ?

Jeśli nie , odinstaluj gg, usuń katalogi z program files, jak również z lokalizacji którą podałem wyżej.

(Rafal Duda7) #7

A mógłbyś podać dokładną ścieżkę??

(Agatonster) #8

Poczytaj - Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

(aero) #9

Przecież podałem :slight_smile: :

-> user/AppData/Roaming ->Nowe gadu-gadu

Żeby zobaczyć w ogóle folder Appdata który jest ukryty, musisz na jakimś otwartym folderze kliknąć na górnej belce na Organizuj/opcje folderów i wyszukiwania/zakładka widok/odszukaj na liście ukryte pliki i zaznacz pokaż ukryte pliki i foldery.

Teraz możesz wejść w folder usera(Twój) pojawi Ci się folder appdata, dalej roaming i stąd po odinstalowaniu gadu usuwasz folder, oprócz tego usuwasz z program files też katalog dot. GG :wink: