Problem z nowym komputerem, częste BSOD

No cóż te powiększenie stronnicowania nie pomogło nadal błędy, juz mam dość;/

wirles nie podczepiaj się ;]

Kręciłeś kompa ??

Odinstaluj wszystkie driver’y od grafy i jeżeli miałeś jakieś inne to też, DirectX’a też wywal.

Zainstaluj te lub te co masz na płycie CD(o ile taką masz) i ponownie zainstaluj DirectX’a.

Ja kręciłem e8200 do 3Ghz, ale dałem reseta biosu i mam defaultowe taktowanie itp. Wszystko instalowałem z płyty.

NIe XD Po kij, że się tak wyraże :slight_smile:

Najlepsze jest to, że wszystkie stery od karty mam z plytki dołączonej do niej.

Wirles odczep się :slight_smile:

Staram się nie robić takiego samego topicu i myślę, że otrzymam odpowiedź na nurtujące mnie pytanie :confused: Jestem w podobnej sytuacji jak Ty.

To jak masz to samo to możesz to tylko śledzic, a nie pisać bo twe posty nie wnoszą nic, tylko mieszają:)

Ja bym tam odinstalował te stery od grafy i direct’a i zainstalował ponownie.

Sprawdziłbym też pamięci w różnych bankach ew. zupełnie inne(bo one też mogą być przyczyną tych BSoD’ów).

A sprawdzałeś memtestem ramy ??

viewtopic.php?f=7&t=50125

Od razu jak się pojawiły BSOD’y to sprawdziłem Memtestem :stuck_out_tongue: Też była zwiecha… bo tylko migało coś, ale ani godziny ani sam pasek postępu w ogóle nie “chodziły”

W dniu 22.04.2008 , o godzinie 17:44 został dopisany post przez mykusz

Zrobiłem test innym memtestem, wykazało, że pamięci są do wymiany -,- 8 błędów i zawiecha;/

Więc oddaj na gwarancje ram, ale najpierw podnieś napięcie dla ramu o 0.1V czyli jak masz 1.8V to ustaw na 1.9V i zobacz czy dalej to samo jest.