Problem z nowym komputerem!

Witam!Dziś złożyłem nowy komputer.Częsci kupiłem w różnych sklepach.Miałem MOBO(Foxconn p35a-s),grafe(x1950Pro od Powercolora),Procka(e6750),Zasilacz(Chieftec CFT-500-12S).Dziś dotarły do mnie Dysk(Seagate 500GB 16 MB cache SATA II),monitor(jakis ASUSA),Obudowa(raidmax Ninja),RAM(Patrioty DDR2 800 2x1GB).Kilka dni temu gdy założyłem już procka na MOBO,nałozyłem poaste,postanoiłem zobaczyc czy komp chodzi więc założyłem grafe,zasilacz podłaczyłem,Ramy wziałem z innego komputera(też DDR2 ale 667),kabelek POWER SW pożyczyłem z innej obudowy.Wszystko chodziło(znaczy niewiem bo ta karta ma wyjscie DVI a nie mialem wtedy takiego monitra wiec uruchomilem go bez,BIOS wydał jeden krótki dzwięk co zrozumialem że wszystko dobrze bo w moim starym komputerze też tak mam.Wszystko chodzilo ok.10 min.Dzisiaj zamontowałem reszte komponentów.Lecz gdy włączam komputer nic się nie dzieje.Lampka na płycie swieci się więc jest zasilanie.Zaczełem sprawdzac kable wszystkie połączone(sprawdzilem też te od front panel).Wyjąłem komponenty które dzis założyłem czyli RAM,Dysk.Nadal nie chodzi.Nie wiem co jest tego powodem.Wiem ,że to trudno po takim opisie to zdiagnozować ale jestem zrozpaczony :frowning: .Dziękuje za opowiedzi.

Pozdrawiam

odepnij te rzeczy które podłączyłeś ostatnio do komputera, zresetuj CMOS (odłącz kompa od zasilania i wyjmij baterię). wyjmij wszystkie wtyki od zasilacza z płyty głównej i włóż ponownie.

Niestety nic nie pomogło! :frowning:

rozłóż kompa na części pierwsze i złóż ponownie (zwróć uwagę na front panel z przyciskami - najlepiej zewrzyj śrubokrętem odpowiednie piny) - jeśli nie pomoże - problem z hardware.

Proszę zmienić tytuł tematu na konkretny.