Problem z nowymi sterownikami do karty graficznej

Witam

A więc na swoim Lenovo Y550, mam GF GT 240M. Obecnie mam sterowniki nvidia 266.58 i wszystko działa sprawnie. Z okazji premier D3 postanowiłem jednak je zaktualizować do najnowszych. Oczywiście wersja sterowników jest poprawna, tzn. do kart mobilnych, system i model karty odpowiednio wybrany. Mimo to po instalacji i ponownym uruchomieniu lapka wyświetla mi się komunikat: " użytkownik nie korzysta obecnie z monitora podłączonego do karty graficznej nvidia ". Problem jest tym dziwniejszy iż po kolejnym uruchomieniu, wszystko działa dobrze. Wygląda to tak, że przy pierwszym starcie systemu otrzymuje taki komunikat, a ponowne uruchomienie naprawia ten błąd… Próbowałem zainstalować " przednajnowsze " sterowniki i problem ten sam. Na tych które podałem wyżej czyli nvidia 266,58 wszystko jest ok. Nie przejmowałbym się tym gdyby nie fakt, że na nowszych sterownikach, kiedy nie otrzymuje tego komunikatu błędu, diabełek działa lepiej :D. Jakieś pomysły co powoduje ten problem. Popatrzę jeszcze inne wersje sterowników, nowszych od obecnych.

Przed aktualizacją odinstalowałeś starsze sterowniki ?

Tak, ale teraz nie trzeba tego robić, taka jest specyfika nowych sterowników od nvidia.