Problem z nternetem radiowym

Witam wszystkich

Mam taki problem oczywiście z internetem radiowym .

Już tłumacze:

Mam Counter Strike 1.6 steam i gram se w to normalnie znaczy chodzi sprawnie przez sieć ale gdy chciałem sobie pograć w Knight Online wystąpił problem :???: gdyż włanczam grę normalnie loguje a nagle Disconect ! czemu ? Bo internet po prostu się rozłączył i dopóki nie wyłączę gry to się nie połączy ponownie . Tak samo się dzieje z World Of Warcraft i innymi grami MMORPG. 1 słowem tylko w Countera mogę grać przez internet :evil:

Zauważyłem że internet się rozłącza jak Link Quality dojdzie do ,mniej niż 30-50 lub więcej niż 85-10 (bystry to ja nie jestem :twisted: )

Oczywiście fotka : http://fotozrzut.pl/zdjecia/8b4e52a8aa.jpg

I mam pytanie czy u was też spada link quality jak chcecie zagrać czy coś :?? I czy można temu zaradzić ??

Od razu mówię że nie mogę zmienić sieci a administratora sieci już prosiłem o pomoc ale przyszedł tylko z pączkiem i powiedziała że nie umie temu zaradzić :glupek2:

Pomocy ](*,)

PS: Nitk inny Mojej okolicy nie ma takie problemu co ja jestem wyjątkiem :evil:

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na konkretny.

Inaczej temat poleci do śmietnika.

cześć. ja też mam podobny problem też moge grać jedynie w counter strike .Natomiast gdy uruchomię wolfensteina enemy territory to sygnał spada do 30%. U mnie jest to wina sprzętu bo przy dużym obciązeniu procesora program do zarządzania połaczeniem po prostu się zawiesza. Nie wiem czy w twoim przypadku jest tak samo. Może to wina nadawcy internetu.