Problem z Nvidia ge-force 6200 i sterownik ekranu

W samym windowsie będzie różnica.

W nowszych grach tak, i im wyższa rozdzielczość, nie da się przepchnąć słonia przez dziurkę od klucza :wink:

A gry? xD

suuper, chyba bd musiał pomyśleć na zmianie karty…

A podkręcenie karty, nie pomoże chociaż troche?

i tak btw, znam człowieka co o tej samej karcie grafiki, chodzi mu gta sa na maxach…

Np ghotic3 może pobrać ~1,5 gb z ramu, stakler też przyspiesza na większej ilości, do gier trzeba mieć dużo ramu, nie doczytuje wtedy z wolnego dysku, np wczytywanie gry, masz 512 to dysk chrupie i trzeba czekać, jest ram nie chrupie i nie obrasta się warstwą kurzu czekając aż w końcu gra wejdzie.

Do gier trzeba mocnej grafy i dużo ramu, proca nawet nie trzeba mieć silnego, ale celerony na netburst + gry odpada.

Może tamta osoba ma wer z 128 bitową szyną, były takie, i zależy też od reszty ram, proc.

hm, to załóżmy że mam 1,5gb ramu i grafikę taką jaką mam (zakup nowej nie jest tanią sprawą) i odczuwałbym duże różnice między 512mb a 1,5gb?

Powinny się szybciej wczytywać, i fps też powinno przybyć

test vista i 1, 2, 4 gb ramu.

http://pcarena.pl/page/79732/5/Cztery-g … -juz-czas/

ale zrozum ty to że ddr są jak na te czasy już za słabe…

LOL… ddr2 jak coś to już ale wtedy byś musiał zmienić płytę główną, chyba że masz wejście na ddr i ddr2 :stuck_out_tongue:

sorry ale vista była testowana na kościach ddr2 to ja się nie dziwie że takie są wyniki i skoki wydajności ;]

>>> :google:

_________________________________________________________

Pentium 4 - 2.0 GHz Prescott @ 2.7 GHz | ECS P4VXASD2 | Kingston 512 MB DDR | Western Digital - Caviar 160 GB | HL-DT-ST DVDRAM GSA-H12N | Gigabyte NVIDIA GeForce 6200 (256MB DDR2) 350/800 @ 430/878 | LG Flatron 795FT - 17" | C-Media CMI8738/C3DX Audio Device + 2.1 - Creative T3100 | Amacrox Warrior AX400-PNF

a czy mozliwe jest, ze tnie mi gry przez mój system, mianowicie przez Home?

Bo ja mam takie wrażenie ze te sterowniki co mam, w ogóle na nim nie działają…

Tzn, jak usunelem, włączylem grę (gdy nie mialem sterownikow) chodzila tak samo jak z sterownikami o.O

wiesz co jak dokupiłem +512mb ramu=1Gb to gry nawt mi na full detalach zaczełu chodzic np nfs : mw wiec ta karta nawet sie wyrabia to reszta kompa zamulała w tym wypadku ramu za mał :slight_smile:

Co ma wer Home do wydajności, wersje windowsów są na tych samych jądrach, jak masz w sterownikach śmietnik to może zwalniać przez nie poprawne instalacje.