Problem z obazem

siemka … ma taki problem ze nie moge ogladac filmow wszelakiego rodzaju. dziwek mam i jest dobry ale zaden program ( bestplayer, allplayer i windows media player ) nie chca pokazac tego obrazu… w ALLplayerze wyskakuje mi ze nie ma “nieznanego kodeka”… co mam zrobic teraz … ?

ps. mialem formata dzisiaj … mam karte ASUS 128 Mb… ale nie wiem czy wszystkie sterowniki mam zainstalowane… bo mam tylko jedna rzecz w Panelu Sterowania / Dodaj/Usun Programy…

Doradzcie mi co mam zrobic… i jaka moze byc tego przyczyna… dzieki :slight_smile:

Miałem ten sam problem i mnie pomogły kodeki K- Lite Codec Pack Full. Żadne inne nie pomogly tylko właśnie te.

a z jakiej stronki najlepiej sie pobrac kodeki… ?

http://www.pobieralnia.pl/plik-432-klit … -full.html

dzieki …ale jak zainstalowalem tego kodeka to pojawj sie obraz ale byly takie kreski dziwne i nie moglem zrobic full screen :slight_smile: ?

… ?

Ale te kreski zanikły czy są cały czas?? Bu… Nie wiem co to może być że Ci się kreski pojawiają :o Jeżeli nie zanikają to pokombinuj z innymi kodekami. A w każdym programie którym odtwarzasz pojawia się to?

one sa caly czas … i w kazdym programie ( Allplayer, winamp i windows media player ) a te kreski to sa takie zilone lini na calym ekranie tam gdzie leci film. cos tam widac przez nie ale nie zabardzo …

Odinstaluj te kodeki co Ci podałem i pokombinuj z innymi. Jeżeli w ten sposób nie znajdziesz rozwiązania to nie wiem… :frowning:

szymek81 masz w systemie bajzel z kodekami :!:

Przed instalacją paczki odinstaluj wszystkie inne z systemu :!: