Problem z obramowaniem folderów w Windows 7

Witam, właśnie zakupiłem Sobie nowego laptopa z Windowsem 7 Starter.

Jedna rzecz mi nie pasuje.

Otóż z tapetą nie mam już żadnych problemów. Gnębi mnie tylko obramowanie folderów. Jak zrobić, by było przezroczyste?

Bardzo proszę o pomoc:)

Z góry dziękuję! :slight_smile:

spróbuj tego programu http://blog.dobert.pl/20110825/zmiana-t … arter.html służy do zmiany tapety i obramowania okien :slight_smile:

Programista ze strony WinAero wydał patch wymuszający pulpit aero w Windows 7 Starter i Windows 7 Home Basic.

Program podmienia pliki odpowiadające za obsługę okien, tworząc kopię zapasową oryginalnych plików. Program zawsze należy uruchamiać jako administrator. W razie konieczności można przywrócić oryginalne pliki ponownie uruchamiając plik Personalization Panel v1.2.exe.

Jest to NIEOFICJALNY patch dla Windows 7.

Link do pobrania programu

Sposób instalacji:

:arrow: Plik Personalization Panel v1.2.exe rozpakować na pulpit z pobranego archiwum.

:arrow: Uruchomić plik Personalization Panel v1.2.exe jako administrator. Uruchomić ponownie komputer.

:arrow: Pulpit Aero oraz wpis menu podręcznego Personalizacja na pulpicie powinien być widoczny.

:arrow: Nie działa Aero Peak.

:arrow: Klikasz na pulpit prawym przyciskiem myszki.

:arrow: Wybierasz Personalizacja.

:arrow: Wybierasz dowolny temat Aero (z przezroczystością).

Aby cofnąć wprowadzone zmiany należy uruchomić ponownie jako administrator plik Personalization Panel v1.2.exe i uruchomić ponownie komputer.

Edycja: Poprawa odnośnika do pliku instalacyjnego, dopisanie kolejnych etapów konfiguracji.

FadeMind i obramowania będą przezroczystre?

Klik

Tu masz te samo narzędzie w akcji, działa, sprawdzałem :wink:

Wiem patrzyłem wszystko i nie ma przezroczystości

Dodane 01.04.2012 (N) 7:01

Obrazek ->tylko coś takiego mam. A jak wziąłem kompozycję z drugiego kompa to pyta czy wprowadzić do rejestru…

Norbik

Na stronie WinAero nie działają hotlinki. Stąd problem. Link do poprawnego programu odblokowującego Aero.

Przed zastosowaniem patcha wg instrukcji musisz odinstalować program Personalization Panel for Windows 7 Starter

Zainstalowałeś program a nie zastosowałeś patch, stąd ta nieścisłość.

FadeMind , dzięki bardzo. Działa!!

Dzięki wielkie!