Problem z obrazem przy odtwarzaniu filmów

Kochani mam problem z obrazem przy odtwarzaniu filmów, jest on poprostu bardzo mały, zmieniam oczywiście jego wielkośc w opcjach programu odtwarzajacego ale to i tak nic nie daje obraz jest tak gdzies ok 5 razy mniejszy ( taki malutki). Odtwarzałam go juz na przerożnych programach miałam tyzsiące kodeków ale to nic nie daje. Obecni mam zainstalowany

-DivXLight- 51

-ffdshow 20041012

-AC3Filter 0.70b

i CinemaPlayer oraz Vplayer

Co mam zrobić zeby obraz był normalnej wielkości??

może film jest po prostu w takiej rozdzielczości :roll:

A probowałaś programem Crystal Player?

Ten film oglądałam juz wcześniej i było dobrze.

Sprawdze ten Crystal

a wiecie gdzie mogę szybko ściągnąc tego Crystala

W programie SUBEDIT PLAYERMasz opcje rozciągania filmu w pionie i poziomie.

faktycznie chodzi mi na tym crystalu. Ale w VPlayerze albo w XviD dzie miałam jeszcze taka funkcje min powiększania (tala lupka) tutaj tego nie ma i tak dziwnie mi sie oglada na takim cienkim paseczku

POST 2

SUBEDIT PLAYER - w tym programie sa fajjne opcje ustawiania ale to tak nic nie daje obraz przeskakuje do swojego malutkiego rozmiaru :frowning:

POST 3

w Vplayerze jest funkcja PanScan jak ją włączam to obraz wariuje juz kompletnie bo zamiast sie rozszerzac i zwęrzać jak dotychczas to on skacze po calym ekranie z kąta w kąt zmieniając swoja wielkośc. :cry:

Nie pisz kilku postów pod sobą !!

W jaki sposób przeskakuje?? Rozciągałaś do tymi suwakami w panelu??

Nie umiesz powiekszyc obrazu w crystalu???

Jesli chodzi o Subedit to normalnie przesuwałam tymi suwakmi (w lewo, prawo i zoom) a obraz zmieniał sie po czym przeskakiwał sobie w drugi róg ekranu.

Jeśli chodzi o Crystal to tez powiekszam obraz ale jest on powiększony nie naturalnie bo strasznie wydłuża twarze no i wogóle obraz jest nie naturalny. Wczesniej korzystałam z Vplayera i XviD-a i powiększenie było minimalne ale znaczace.

Ale spoko juz nie będe instalować niczego nowego, poprostu niektóre filmy będę oglądac na węzszym obrazie. Myslałam że jest to kwestia kodeków.

Bardzo Wam dziękuję. Pozdrawiam

jest to ewidentna wina codeków proponuje odjnstalowac wszystkie i

zainstalowac od nowa Direct ShovPek nie wiem czy dobrze napisałem i to wystarczy znajdziesz go na dobrychprogramach

Kodek nazywa się DirectShow Pack i nie znajdzie go w dobrychprogramach.

Ja polecam poczkę K-Lite Codec Pack 2.34 Full

wazne aby zniknał problem - jesli nie ma go tu a rzeczywiscie nie ,ma (sory ze nie sprawdziłem) to nie jest problem poszukac

na pewno nie robi konfliktu ten kodek z roznymi odtwarzaczami

a takim objawem sa problemy z obrazem opisanym na poczatku tego tematu

HEJ JA MIALAM TEN SAM PROBLEM.SCIAGNELAM AKTUALIZACJE Z WINDOWS UPDATE I POMOGLO.POZDRAWIAM PA :smiley: :smiley:

Caps Lock Ci się zaciął ??

Nie krzycz !!

UpDate:

fiesta