Problem z obrazem w grach i przy odtwarzaniu filmów

Moja karta to Galaxy 7900GS 1.2ns, proc C2D 6300, 1GB ramu

Przy włączaniu gier lub filmów oraz przy wychodzeniu kompa ze stanu hibernacji ekran robi sie w kolorowe pasy (niebieskie i zielone). Problem występuje na sterach forceware 100.xxx. Na 97.46 jest w miarę w porzadku ale pasy pokazują sie nadal przy wychodzeniu z hibernacji.

Taki sam problem byl juz poruszany w jednym z postow (karta takze Galaxy 7900GS) ale nikt nie udzielił rozwiazania.

Bardzo prosze o pomoc.

Ja mam taki sam problem i posiadam identyczną karte jak ty.

niestety- nie ma jeszcze 100% sprawnych sterowników… musisz poczekać- jak i reszta Vista-społeczeństwa :slight_smile: to Ci się może ciągle zdażać… Niewiem- nie jestem specem od tego typu problemów- ale radze poszukać sterów za jakiś czas- może wypuszczą nowe :slight_smile:

xcracker

Zgadzam się, co do tego problemu , powoduje on nie poprawne jeszcze do końca sterowniki ;0

no ale w końcu to są sterowniki specjalne do visty ze strony nvidia.

KYNEK tak, ale nie są dopracowane widocznie :wink: Znasz buga z Gadu-Gadu? okienka zaczynają wariować nagle… GG niby wydało Stable wersje a jednak jeszcze sie sypie :frowning:

w sumie…przyznaje racje. w takim razie pozostaje nam czekanie na inne sterowniki. jak ktoś będzie posiadał już takowe to proszę dać tu znać:)

Czyli co? Nie ufać nawet nVidii w kwestii sterowników?

http://www.nvidia.com/object/winvista_x86_100.65.html

Właśnie wyszły takie (między wersją 97.46 - były 100.xx w wersjach BETA) w te co dałem link są od 4 dni.

Pozdrawiam

mówię- nie znam się na tej kwestii zbytnio :slight_smile: ściągnij te stery i napisz jaki efekt :slight_smile:

zainstaluje te co podał plgracz i dam znać czy są jakieś rezultaty.

Ciekawe ze problem pojawia sie tylko na kartach Galaxy 7900GS…

Zmiana sterownikow na 100.65 nic nie da. Ciagle jest tak samo

Zobaczycie- do wszystkich “100%” driverów będzie jeszcze z tona poprawek :slight_smile:

no właśnie też mnie to ciekawi.bo inni co mają inne karty tpu 7600 czy 8800 nie mają takiego problemu:( może to problem tkwi w karcie a nie sterownikach:(

Jak znowu napiszę, że u mnie działają to mnie KYNEK powiesi :frowning:

Pozdrawiam

chyba nie… :stuck_out_tongue:

narazie ściagam 43% :slight_smile:

Złączono Posta : 24.02.2007 (Sob) 23:52

niestety przy tych sterach jest to samo:(

Tez mam ta karte i ten sam problem… Jakby ktoś znalazł odpowiednie sterowniki to niech poda jakiś link…:slight_smile: Z góry dzięki

Dołączam się do prośby Kamil695365 :slight_smile: Pozdrawiam

mam to samo :frowning: najgorsze ze dzieje sie to nie tylko na sterownikach nvidii ale równiez na tych od M$ WDDM, moze to wina braku HDCP na tej karcie, badz jaka wada konstrukcyjna :confused: albo Vista jest taka mądra :evil: bo na XP wszystko ok

A może chociaż ktoś wie kiedy możemy się spodziewać tych sterowników??

Pozdrawiam