Problem z obrazem w grach i przy odtwarzaniu filmów

instalował ktoś z was te sterowniki? ForceWare Vista 101.41 (32-bit)

Tak, instalował ktoś :slight_smile:

no ale jak się mają na tej karcie 7900GS? czy nadal są te paski?

Nie możesz Sam spróbować? U mnie na 6800 nie ma tych problemów z paskami. Mam zainstalowane te BETY i jakoś nic złego się nie stało :slight_smile:

Pozdrawiam

Dobrze ze planuje zmiane kompa za pare m-cy (zobaczymy co z tego wyjdzie)… mam zamiar kupic cos z DX 10 jak wyjdzie cos tanszego…

Moze do tego czasu stery+Vista beda dzialac lepiej… im dalej w las tym bardziej nie wiem czy kupowac Vista… XP Home jest do niczego podobno Pro kosztuje swoje a z czasem bedzie only Vista tak jak teraz jest z XP i tak w kolko :-x

No bo to jest tylko na 7900GS! każdy kto posiada tą karte ma taki sam problem wiec pytam czy ktoś już sprawdzał te sterowniki na tej karcie!

plgracz a wcześniej były paski??

Kamil na pewno nie było bo na tych kartach graficznych nie ma tego problemu.

Te nowe sterowniki pomogły tylko przy odtwarzaniu filmów ale nie zawsze… Przy grach nadal mi sie te paski pokazują…

eee to lipa :frowning: trzeba czekać…:slight_smile:

A u mnie gry i filmy śmigają jak złoto ale jak mi sie hibernacja właczy to musze wylaczac kompa bo nie wstaje. Obraz mam jakbym mial za wysoka rozdzielczosc. Mam 7900GS 512MB i FW 97.46.

Niech ktoś powie ze wie jak wyłaczyc ta suke(hibernacje) bo mnie zaraz cos…

HELP PLIZZZ :frowning:

to dziwne bo nam na tych sterownikach w filmach tez są paski:( a ty masz tez Galaxy z zalmanem?

Tak, GF 7900GS 512RAM 540/1500 czyli 1,2ns Zalman Edition.

Poki co wszystko działa ok oprocz hibernacji…

a ja mam 256MB a ty 512 może to jakaś różnica…

Ja ma GF8800 GTX 768MB, i NFS Carboon mi się zacina.

no i? Koleś aleś wypalił co to ma do rzeczy?

Kumpel podesłał mi takie cos —>Wyłączanie Hibernacji

no i? Koleś aleś wypalił co to ma do rzeczy?


KYNEK to że sterowniki dla Visty sa jeszce niedopracowane.

Stery 101.41 u mnie rozwiązały problem całkowicie (mam taka nadzieje :smiley: ) tzn. komp wychodzi bezproblemowo z hibernacji, gry i filmy działają prawidłowo.

Dam znac jesli pojawia sie jeszcze jakies zakłócenia :mrgreen:

Potwierdzam, problem znikł w większości wraz ze sterkami 101.41 ale nie do końca, dalej np. obraz zamienia sie w pasy czy krzaki podczas zmiany Video na np. na tryb wyświetlania Overal Mixer