Problem z obrazem w niektórych filmikach na Youtube

Z góry przepraszam za kategorię, ale jestem tu rzadko i nie wiedziałam w którym dziale to umieścić. :slight_smile:

Chodzi o to, że już od jakiegoś czasu co niektóre filmiki wyglądają tak jak na załączonym obrazku, czyli praktycznie nic z tego nie widać, głos jest normalnie.

Myślałam, że to może sprawa przeglądarki ( Google Chrome ), ale spróbowałam Firefoxa, załączyłam ten sam filmik i to samo. Stwierdziłam wiec, ze może problem tkwi w tym filmiku jednak potem jeszcze sprawdziłam na smartphonie i tam wszystko działa jak powinno.

Wie ktoś może o co chodzi ?

Z góry dzięki. :smiley:

http://img707.imageshack.us/img707/5909/h1rj.png

Uploaded with ImageShack.us

kld041 ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Ten fragment co jest na obrazku u mnie wygląda tak samo.

Podaj konfigurację komputera, wersję wtyczki Flash.

To jest chyba taki montaż, raczej nic nie zmienisz.

Wersja Flash - najnowsza. qjtk.png

Uploaded with ImageShack.us

I to nie tylko ten filmik pokazuje mi się w ten sposób, tylko na niektórych jest słabiej widoczne, jednak dalej przeszkadza.

Ten fragment(16sek.) u mnie wygląda identycznie, YouTube działa mi prawidłowo.

Coś w tym jest. Na umplayer, który ma wyszukiwarkę YouTube, wkleiłem linka i odtwarzał płynnie, bez tych kwadracikowatych momentów przejścia. Zauważyłem, że na pasku postępu, znacznik skokowo się przesuwa. U mnie to znaczy wg ustawień playera, że ustawiłem na pozwól omijanie klatek. Zawsze, gdy są błędy, to chociaż oglądnę co nieco.

Też uważam, że winien taki montaż, chociaż widziałem podobne efekty przejściowe w programie do slajdów.

No ok, dzięki wielkie. :slight_smile: