Problem z obrazem

Witajcie

Zainstalowałem Windowsa 7 i mam czasem pewien problem z obrazem. Mianowicie gdy włączam jakąś grę albo nawet chcę zmienić wygaszacz ekranu (jakiekolwiek animacje, animacje 3D) pojawia się takie coś:

pict0211eu3.th.jpg

Znika po kilkudziesięciu sekundach i jak gdyby nigdy nic chodzi normalnie, jak by to się w ogóle nie zdarzyło. A gdy próbuje dać PrtScr i wkleić w paincie to (nie do wiary) moim oczom ukazuje się normalny obraz a nie to co widziałem…

Posiadam Geforca 700GS i próbowałem zainstalować różne sterowniki 181.xx potem 178.14 i nic to nie dało…

Nie wiem w czym tkwi problem…

Jak by co, mój sprzęt:

Proc: AMD Sempron 2800+ 1,6GHz@2,2GHz

Ram: 1,5GB DDR1

Grafika: GF 7900GS


edit: Mam jeszcze Win XP i w nim wszystko pięknie gra i buczy…

P.S Przepraszam, jeżeli taki wątek już istnieje ale nie wiedziałem gdzie szukać :expressionless:

TonyM , to jest wersja beta systemu! Najlepiej ją wyrzuć, a nie chcesz poszpanować przed kumplami, że masz sevena! A co do tych gier to ten system nie musi ich obsługiwać…

Ale to chyba trochę dziwne, że jak się włącza reklama GG to takie coś mi się pojawia, nie? Po drugie szukam porady jak to naprawić a nie słuchać kogoś kto nie ma ani grama chęci by mi pomóc… :expressionless: