Problem z obrazem

Witam,

Mam problem z obrazem w aplikacjach i filmach.

Wygląda to tak:

W panelu sterowania Nvidi - KLIK 1

Filmik na youtube - KLIK 2

Gra - KLIK 3

Moja karta graficzna to: NVIDIA GeForce 8600 GT 512 MB

System operacyjny: Windows XP

Próbowałem zainstalować najnowsze sterowniki ale nic nie pomogło.

Proszę o pomoc

Z góry dzięki

Zacznijmy od standardu :wink:

Wszystkie kable i karta zamocowane prawidłowo ?

Oczywiście wszystko jest podpięte prawidłowo.

EDIT:

Zapomniałem dodać ważnej informacji.

Taki problem pojawiał się po podpięciu telewizora przez komponent Pb/AV(Nie był tak intensywny) - ten problem przechodził po odpięciu kabla i uruchomieniu ponownie komputera.

Natomiast ten problem wystąpił gdy przestał działać właśnie ten komponent.

Niestety muszę Cię zmartwić. Twoja grafika wyzionęła ducha. To samo miałem ze swoim GeForce 8600GT, karta do wymiany.

8600 ma to do siebie, że lepiej jej nie podłączać do TV … Jest dużo tematów na necie o tym, że po podłączeniu do TV karta po prostu nadaje się do wyrzucenia :? Sam mam 8600 i boję się podłączyć :wink:

To chyba nie tylko 8600, bo ja z takim problemem spotkałem się na FX 5200.Karta jeszcze działa(ciekawe jak długo), ale obrazu na TV nie ma.

Podobnie miałem z kartą Geforce 7300GT… Przytopił się układ scalony od wysokiej temperatury karty, podczas długiej pracy…

Kartę wymieniłem. Ja miałem gorzej - bo nie widziałem nic - nawet literek na stronach www. Podejrzewam, że za parę dni padnie Ci całkiem ta karta. To początek przetopienia się układu scalonego (jakiegoś) na karcie na skutek wysokiej temperatury pracy.

komendant137 , nazwij temat konkretnie, inaczej zostanie usunięty. Przeczytaj regulamin.