Problem z obrazkami w przeglądarkach int

Witam.

Mam problem. Chodzi o to, ze przy wlaczeniu jakiegos zdjecia lub kazdej innej grafiki pokazuje mi sie ona w strasznych pikselach a nie gladkie. Nie wiem dlaczego tak sie dzieje, a dzieje sie w obu wyszukiwarkach i IE i FireFoxie. Bardzo prosze o pomoc.

Wygląda to tak:

http://ol3nk4.republika.pl/z.jpg

Pozdrawiam. :wink:

Z internetem łączysz się korzystając z usług któregoś z operatora sieci komórkowych? Jeśli tak, to po prostu przywyknij… Stosują po swojej stronie (na pewno Orange, inni nie jestem pewien) specjalne skrypty, niby to w trosce o dobro klienta i wysoką jakość usług :wink: służące właśnie do zmniejszania jakości pobieranych obrazków. Ze niby ściągasz mniej kilobajtów. Do pobrania obrazków w pełnej rozdzielczości służy jakiś skrót klawiaturowy.

Jesli natomiast nie - sprawdź ustawienia programów pośredniczących między przeglądarką(mi) a internetem. Proxy, antywirus/firewall z funkcjami filtrowania reklam itp.

Dokładnie tak, mam internet oferowany przez siec komórkową. Problem rozwiązany.

Możesz mi jeszcze powiedzieć, jaki to skrót klawiszowy?

Czasem na stronach wyskakuje komunikat, że można ściągnąć plik poprzez skrót Shift + R, ale nie zawsze pokazuje się ten komunikat.

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź. :slight_smile:

No właśnie ten, o którym piszesz - Shift+R. Ale nie mam pojęcia dlaczego nie zawsze działa.