Problem z obrazkami w przeglądarkach int

(LUq.) #1

Witam.

Mam problem. Chodzi o to, ze przy wlaczeniu jakiegos zdjecia lub kazdej innej grafiki pokazuje mi sie ona w strasznych pikselach a nie gladkie. Nie wiem dlaczego tak sie dzieje, a dzieje sie w obu wyszukiwarkach i IE i FireFoxie. Bardzo prosze o pomoc.

Wygląda to tak:

Pozdrawiam. :wink:

(goomish) #2

Z internetem łączysz się korzystając z usług któregoś z operatora sieci komórkowych? Jeśli tak, to po prostu przywyknij… Stosują po swojej stronie (na pewno Orange, inni nie jestem pewien) specjalne skrypty, niby to w trosce o dobro klienta i wysoką jakość usług :wink: służące właśnie do zmniejszania jakości pobieranych obrazków. Ze niby ściągasz mniej kilobajtów. Do pobrania obrazków w pełnej rozdzielczości służy jakiś skrót klawiaturowy.

Jesli natomiast nie - sprawdź ustawienia programów pośredniczących między przeglądarką(mi) a internetem. Proxy, antywirus/firewall z funkcjami filtrowania reklam itp.

(LUq.) #3

Dokładnie tak, mam internet oferowany przez siec komórkową. Problem rozwiązany.

Możesz mi jeszcze powiedzieć, jaki to skrót klawiszowy?

Czasem na stronach wyskakuje komunikat, że można ściągnąć plik poprzez skrót Shift + R, ale nie zawsze pokazuje się ten komunikat.

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź. :slight_smile:

(goomish) #4

No właśnie ten, o którym piszesz - Shift+R. Ale nie mam pojęcia dlaczego nie zawsze działa.