Problem z ochroną przed atakami sieciowymi w Kasperkim

Czy może mi ktoś powiedzieć dlaczego jak włącze ochrone przed atakami sieciowymi w Kasperskiy Antivirus 5.0.3.88 to mi sie nie chce łączyć ze strefą Neo. Mam Neo 128 i Windows XP z SP2

A odblokowałes przeglądarke z której korzystasz, czy chodzi ci o połączenie :?

Może są w tym programie jakieś stopnie zabezpieczenia i są ustawione na najwyższe nie pozwalające na podłączenie się do sieci ?

moim zdaniem kacper nie blokuje neostrady.Może ustawienie firewalla.Mam kacpra personal pro i działa bez zarzutu.Sprawdż czy w ustawieniach kacpra masz włączony tryb ukrycia.Jeśli tak to go wyłącz.Pozdrawiam

Dokładnie to jest tak:

Odznaczam opcje wyłącz ochronę przed atakami sieciowymi, uruchamiam od nowa kompa i nieraz sie niby łączy ale strony sie nie odpalają i z serwerem GG też sie nie łączy

A czy ten kasper posiada firewalla czy tylko blokuje ataki.

Domyslam sie ze ma firewalla, wiec dodaj do zaufajnych przeglądarki gg itp.

Nie ma takiej opcji

czy masz zainstalowanego firewalla.Jaki to forewall.Jakiej przeglądarki używasz.

Nie mam żadnego firewalla a używam przeważnie Opery ale i w IE 6 strony sie nie wyświetlają

Czy strony się blokują tylko przy włączonym kasprze (jego ochronie przed atakami sieciowymi) czy wogóle się blokowały.Jak już wspomniałem moim zdaniem kasper zabezpiecza przed atakami sieciowymi a nie blokuje przeglądarek.Może blokuje to zapora windowsoska.

Przy okazji zainstaluj sobie dobrego firewalla.Znajdziesz je na forum w bezpieczeństwo.

Jak mam wyłączonął tą funkcje ochrony przed atakami sieciowymi to jest wszystko w porządku, a jak ją włącze to i wyłączenie zapory z SP2 nie pomaga. Ciągle strony sie nie wyświetlają a nieraz nawet nie chce sie łączyć ze strefą NEO

jeszcze mogę zaproponować jedno kiedyś miałem problem z neo po zaktualizowaniu kaspra.Musiałem go odinstalować ,zainstalować ponownie zaktualizować i wszystko było OK.Możesz spróbować.Innego pomysłu nie mam.Pozdrawiam

Niestety już tak próbowałem kilka razy i nic

Jak masz ustawiony poziom ochrony w czasie rzeczywistym?Ja mam “Zalecany”-suwak jest posrodku i zadnych problemow.

kav0kx.th.jpg