Problem z odblokowaniem programu Nero 9

Witam otóż mam taki problem posiadam program Nero 9 wersja 9.4.44.0 i jest on tak mi się wydaje chyba zablokowany poprzez zaporę systemu operacyjnego a jest nim Windows 7 Ultimate 64 bit , może mi ktoś z WAS pomóc jak go na stałe odblokować ???Bo jak tylko wejdę w program zaraz ukazuje mi się Nero ControlCenter 4 i prosi abym najpierw program odblokował.Gdy kliknę odblokuj wówczas się otwiera ponownie i już jest wszystko ok.Muszę to za każdym razem tak robić , bo wcześniej tak nie miałem odrazu mi się otwierał ale to było na systemie XP Home Edition i logiczne że wersja 32 bitowa.Może gdzieś zapora go blokuje czy jak.Będę wdzięczny za pomoc czy można wyżej wymieniony problem jakoś rozwiązać.Tu przesyłam linka http://i56.tinypic.com/25umy48.jpg jak to wygląda mniej więcej.

Witam i dzięki za odpowiedź zrobiłem wszystko według instrukcji ale tam niema programu Nero w ogóle niestety , inne są.Można jeszcze gdzieś szukać czy niestety już niema takiej możliwości.Co widzę program antywirusowy także nie blokuje tego programu ani raczej żadnego jak zdążyłem przyuważyć.Tylko jest włączona opcja aby blokował w razie wykrycia niebezpiecznego pliku czy folderu itd.przychodzących z internetu.

Przedmówca nie dopisał …

… szukaj przycisku “dodaj” > przeglądaj > znajdź ikone nero > ok

Witam ponownie dobrze pisze mareksolak może Ja źle napisałem o co mi konkretnie biega.Tak masz rację chcę go dodać do zapory aby już nie blokowała ona go i cały czas to info się nie ukazywało za każdym razem gdy chcę uruchomić program czy go odblokować.

OK dzięki wszystko już działa , problem rozwiązany.

Napisany przez mareksolak zrobiłem według instrukcji i wszystko śmiga bezproblemowo , dzięki jeszcze raz.