Problem z Odblokowaniem radia samochodowego

(Mazurek10) #1

Mam taki problem w samochodzie mojego taty jest radio gdzie trzeba wpisywać kod który zawiera 3 cyfry. Ja nie znałem kodu i trzy razy wpisałem zły kod i nagle radio przestało działać. Radio tylko się włącza ale kodu juz sie nie da wpisac i przez to nic w radiu nie działa. Prosze o powiedzienie mi jak to zrobic żeby mozna było wpisać kod albo zeby wogóle radio działało. bardzo Proszę o Pomoc.

(GL1zdA) #2

Sprawdź w instrukcji - powinno po upływie pewnego czasu znów pozwolić wpisać kod. Klucz jest zazwyczaj w instrukcji bądź innych papierach dołączonych do radia/samochodu.

(Mazurek10) #3

Problem jest w tym że to jest samochód kupiony i nie ma instrukcji obsługi

(Mazurek10) #4

Wiem że model tego radia to Grundig ale to radio to juz stary typ. Prosze o pomoc

(janiś) #5

odłącz radio, może sie zresetuje

(Mazurek10) #6

Ok spróbuje ale prosiłbym również o inne propozycje

(GL1zdA) #7

Radia samochodowe zazwyczaj blokują się właśnie po odłączeniu zasilania...

Jeśli nie masz papierów to pozostaje kontakt z poprzednim właścicielem, ewentualnie oddanie do serwisu. Poszukaj też forum elektroda.pl.

KWA! Jak się używa ??

(Mazurek10) #8

To czyli nie odłączać?

(Mazurek10) #9

bardzo was proszę o pomoc bo tato na mnie chuczy za to :frowning:

(GL1zdA) #10

Raczej wiele to nie pomoże, możesz spróbować. Jak dobrze pójdzie, to zapomni, że wpisywałeś błędny klucz i znów da 3 szanse. Na rozkodowanie bym jednak nie liczył.

(Mazurek10) #11

A jakies inne pomysły

(Badurs) #12

do jakiegos serwisu gdzie sie znaja to ci to powinni od reki zrobic

(Mazurek10) #13

To wiem ale może jest jakaś łatwiejsza metoda ?? Albo może ktos inny sie na tym zna i mi powie naprawde prosze o pomoc :(:frowning:

(Mazurek10) #14

A tak wogóle to ile może kosztowac mnie ta wizyta w tym salonie żeby mi to zrobili?